Antalya gibi nemli sıcak havaya sahip yerde terlememeyi nasıl başarıyorsunuz

bakıyorum dışarda yürürken terlemeyenler oluyor ben oturduğum yerde terliyorum kilolu da değilim noluyor bee özel bir çaresi mi var bu işin

0|0
11|17

En İyi Kız Görüşü

• ben de kilolu değilim antalyadayım denize 10 dakikalık mesafedeyim nemin dibindeyim yani ama hala terlemiyorum çok şükür dışarı hiç çıkmıyorum ama çıkmaya korkuyorum çünkü t-shirt bile üstüne yapıyor bir süreden sonra geçen yaz az çekmedim aynı şey olur diye çıkmıyorum valla sadece hep bacak bacak üstüne atıyorum bacaklarım terliyor onun dışında terlemiyorum hiç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• herkeste aynı şeyin görüleceği bir konu değil.bu dokuyla yapıyla tenle ilgili birşey.fizyolojik farklılıktan kaynaklanıyor.önlenemez ama çözüm yolları var tabi. sık sık yüz yıkamak bol su içmek yanımızda mendil bulundurmak vs vs...

0|0
    0|0
  • ahahahaha valla bende başaramıyorum :D

0|0
    0|0
  • Ben vucut yapısı ve genetik olarak terlemiyorum memnun muyum evet ama zararlı benim için... terlemen senin için iyidir.

0|0
    0|0
  • Trabzondaki nem çok daha fena oradan. :(

0|0
    0|0
  • ter bezleriyle alakalı birşey bu.

0|0
    0|0
  • rollon kullan kesiyor biraz

0|0
    0|0
  • İstanbul'da yaşamak vardı şimdikk:)))

0|0
    0|0
  • Ben de antalyadayım nasıl terlemiyosunuz bana da söyleyin lütfen oturduğum yerde eriyorum resmen

0|0
    0|0
  • varsa banada söyleyin bir haftada öldüm bittim valla hiç bir giyiceğim olmuyo bu nee :D:D

0|0
    0|0
  • klipslettim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Valla ben yavaş hareket ediyordum 1- 2 saat bisiklete biniyor ter atıyordum .. akşam baya bir nem oluyor ama yinede terliyo insan

0|0
    0|0
  • O insanlar bağışıklık kazanmış mirim. Antalyadan marmarise giderken araçtan inip bir su alayım demiştim de kendimi zor atmış arabaya. Orası çok fena nemli Marmaris öyle değil ama.

0|0
    0|0
  • Vücut temizliği önemli diye düşünüyorum. Her gün duş almaya özen göster bence. Ben her sabah kalktığımda duş alıyorum ve gün içersin de diğer kişilere göre daha az terliyorum. Kimilerine genetik kimilerine göre değil ...

0|0
    0|0
  • terliyerim ne yazıkki :) kaçışı yok bunun

0|0
    0|0
  • Böyle bir şey mümkün değil, insanın vücut yapısından dolayı geç terliyor olabilir.

0|0
    0|0
  • Gel kardeşim Döşemealtı tarafına, buralar serin :)

0|0
    0|0
  • Ben spor yapmadığım sürece terlemiyorum

0|0
    0|0
  • Ben de iç kesimlerdeyim ama terliyorum.Oturduğum yerde hemde.Fakat şu an serinledi.0 nem 0 sıcak ortalama 25 derece. :D

0|0
    0|0
  • pudralı deodorant kullanıyorlardır

0|0
    0|0
  • Vücut kitle endeksi uygun olanlar terlemez.

0|0
    0|0
  • hiç sorma mersinde aynı terlemenyenlerin bünyeleri zayıftırr :)

0|0
    0|0
  • Günde 2 ker e duş almaktan başka çare yok :(

0|0
    0|0
  • Sene 2002 2003 arası oradaydım 2 sene

gölgede bile 1 bardak ter döküyordum

0|0
    0|0
  • acik renkli giyin

0|0
    0|0