Squatı yazın yapıyordum yarın yeniden başlayacağım?

yarın squata yenien başlıycam en baştan mı başlamış olucam yoksa 2-3 tane yapsam yazın kinden devam mı ederim?

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• Baştan başlamış gibi olursun da önemli değil her gün yap düzenli beslen uyu hemen toparlarsjn

1|0
    0|0
    • mesela bugun yaptım 30 tane squat 30 30 farklı hareketler hemen sıkılaştı ama bacağım ağrımadı çok acaba yanlış mı yaptım ki

• Ağrıması geliştiği anlamına gelmez ağrıması şu demek hamlım vardır eğer ağırımıyorsa daha iyi hamlığın yok özelden yaz istersen tavsiyelerde veririrm sana

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• 2 3 tane ne ya? avokado mu alıyosun? normal insan gibi 4 5 set 10 12 tekrar yapsana. gerçi sen ağırlıksız yaparsın şimdi

0|0
    0|0
  • Güzel bir vücudunuz olsun istiyorsanız bunu bir yaşam tarzı haline getireceksiniz. Bırakıp tekrar devam etmek zor olur.

0|0
    0|0
    • haklısınız :( peki eski hali gibi olmayacak mı şimdi

• ama kilo almak istemiyorum ki :(

• Doğru çalışırsan kiloyu kas alarak kazanırsın. Bu da çok güzel durur.

• tek squat yeterli değil artık şu hareketi bu kadar abartmayın neredeyse fitness = squat yapacaksınız, komple vücudu çalıştırın 👍

0|0
    0|0
  • imkansız, 2-3 tane squat mı basılır ilk gün iyi bacak esnetmesiyle 1x15 yaparsın sonra 1 ay boyunca haftada 5 gün 3x15 yaparsın ondan sonraki ay 3x20 haftada 5 gün girersin iyi bir diyet eşliğinde güzel sonuçlar olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...