Kadınların kıskançıklarından bıktımmm ... neden böle bunlar?

kadın kadının kurdu derler inanmazdım . kadınlar neden böle . tatminsiz yaratıklarız biz . benim mesela bir erkek arkadaşım var uzakta . arkadaşlarımın bazıları tabi hepsi değil yoksa çok sevdiğim dostlarım ayrı tutarım . neyse sürekli olumsuz şeyler diyorlar . mesela fal bakıyorlar hemen ayrılcan vs . aman dedim fal mal baktırmıyorum artık . sonra ayrılcaksınız hissediyorum lafları ya sen kimsin benim ilişkimden bahsediyorsun . valla çok sinir oluyorum . bıktımm bunlardan aynı yerde çalışıyoruz muhattab olmak istemiyorum ama mecburum .

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• sana birşey söyleyeyim kadın o kadar garip bir varlık ki biz erkekler sizler için süsleniriz giyiniriz kadnlarda birbirlerini gözüne birşey sokmak birbirlerini kıskandırmak için bunu yaparlar.kendi sevgilileri yok senin var diye çekemiyorlar işte ne bekliyorsun ki başka. senin de kendileri gibi olmanı istiyorlar ama sen sen ol bundan sonra onların gözüne ilişkindeki mutluluğu bastıra bastıra sok.Zamanla ayrılırlar senden merak etme

0|0
    0|0
    • ay hayret birşey ya sevincimi kursağımda bıraktılar bir an önce evleneyimde kurtulayım inşş bunlardan

• aynen onlar evde kalsın bırak

Erkekler Ne Diyor 4

• kadınların kıskançlıgı malum tabi, hatta sizin dostlugunz bile malum da, olaya bir de uzak ilişkinin yürümeyecegini düşünen insanların bakıs açısıyla bak. ne diyecek sana falda..

0|0
    0|0
    • uzak ilşkisi olup evlenen bir ton insan gördüm saygılar.

• 37 yaşında adam. senden uzakta. eminim başka kadınlara hiç bakmıyodur. zaten hiç htiyacıda olmuyodur. umarım düşündügün gibidir. umarım mutlu olursun. ama genelde öyle olmuyo malesef.

• neden olumsuz konuşuyorsun anlamadım . biz zaten sık sık görüşüyoruz sen merak etme .

• Senin hemcinslerin onlar. Sen daha iyi bilirsin.

0|0
    0|0
  • Erkeklere göre sevdiği kişi: ''Birisiyle yatmasın da istediğiyle çıksın''

Kadınlara göre sevdiği kişi ''Birisiyle çıkmasın da istediğiyle yatsın''

Acaba derim ben olsam!?

0|0
    1|0
    • bunun konuyla ne ilgisi var anlamadım panpa

• hiç öyle bir şey yok arkadaşım yanılıyorsun

• göz koymuşlar sevgiline köşede sıkıştırıp grup yapmayı planlıyolar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• uzak ilşkilere hep öyle diyorlar canım. benimde öyle bütün arkadaşlarım fazla umutlanma ayrılırsınız diyip duruyor. kıskançlıkmı artık nedir bilmem ama yalnız değilsin yani

0|0
    0|0
    • valla allah herkesin kalbine göre verir bence

• SSen kızsan sende de olmalı ben de hoslanmıyorum

0|0
    0|0
  • Çok haklısın kardesim öyle insanları ben boğasım var ne oluyor niye tribe giriyorsunuz kıskançlar hepsinin canı ceheneme...

0|0
    0|0
    • ay evet yaa . en iyisi hiç konuşmamak ama işte aynı ortam

• ay allahından bulsunlar . benim kuzenimde öyle bir tiripler . benden 2 yaş küçük evlendi bir havalara girdi şimdi ben sözleniyorum kıskançıktan kuduruyor . benim erkek arkadaşım onun kocasından daha zengin daha kariyerli diye kuduruyor salak

• Öyle olsun hepsinin canı ceheneme

• en iyisi kimseye söylememek ilişkiyi kadın milleti çekemez

0|0
    0|0
    • evet nefret ettim yaaa valla sen kimsin benim ilşkim hakkında yorum yapıyorsun . hayır kendilerine birşey denilince alınıyolar . kız birine platonik aşık . bir kere sinir oldum bana öyle dedi diye oda senle olmayacak dedim ağlamaya başladı ee sen benim ilişkime laf ederken iyiydi dimi

• haklısın

• kadın milletiyiz ruhumuzda var

0|0
    0|0
    • ay bıktım ya en iyisi birşey dememek . insan mutluluğunu paylaşmak istiyor ama burnundan getiriyorlar

Yükleniyor...