Erkek arkadaşlar, sevgilinizin hakkında bir dedikodu olsa ne yaparsınız?

Arkadaşlar sevgilinizin hakkında bir dedikodu dolaşıyor ortalıklarda neymiş geçmişte kötu şeyler yapmış erkeklerle yakınlaşmış falan bu dedikoduyu çıkaranlarda sizin yakın arkdaşlarınızdan oluşuyor ama kız öyle bişey olmadığına yemin ediyor he bide o yakınlaştığı çocukta sizin yakın bir arkadaşınızmış öyle iddia ediyorlar siz bu durumda naparsınız?

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• geçmişte bazı hataları olabilir ama hatalarında derecesi vardır araştırma yaparım yakın arkadaşlarımsa arkadaşlarıma güvenesim gelir ilk başta ama yalan söylüyorlarsa arkadaşlığımı bitiririm,kız yalan söylüyorsa kızı bırakırım,yakın arkadaşımla yakınlaştıysa o kız benim sevgilim olamaz

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Dediklerinin kelimesi kelimesine eski sevgilimde oldu kiz dedigin gibi yemin etti ama o gunden sonra o kiza asla guvenemedim ve arkadaslarima hak verdim cunku benim iyiligim icin soylemislerdi ve dogru olduguna da inaniyordum.. acaba ismini ogrenmem mumkun mu belki de sen osun..

0|0
    0|0
  • Çok detaylı bir araştırma yaparım.Eğer kız haklıysa o dedikodu çıkaranları...Eğer doğruysa kıza bişey söylemem stn o belası bulmus .çeker giderim.Bide arkadaşına ne kadar güvendine baglı benim körü körüne inanacagım sadece bir arkaşım var oda oyle deseydi ayrılırdm.

0|0
    0|0
  • böyle bir olaya arkadaşımı düşündüğüm için bir kere karıştım pişman oldum daha da hayatta bulaşmam.

0|0
    0|0
  • Güven, ve sevgi varsa geçmişin amk... şu an benim yanımdaysa benimse geçmişin amk..

1|1
    0|0
  • Öncelikle güven derim ve gozunle görmediğine inanma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Erkek arkadaşımın arkasından bile bir şey duysam adam toplarım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...