Küçükken yaptığınız ve şimdiler de hasretini çektiğiniz bişeyler var mı ?

Küçükken yapmaktan çok hoşlandığınız fakat büyüdüğünüz için artık yapamadığınız hasretini çektiğiniz neler var ?

Güncellemeler:
şimd bunların hepsi en iyi cevaptı bence :D

0|0
21|11

En İyi Erkek Görüşü

• #Eskiden:

Bizden 1-2 yaş büyüklerimize abi diyecek kadar saygılıydık.

Su küçüğün söz büyüğündü her zaman..

Küfür etmeyi bile bilmezdik çoğu zaman..

Kızarma gibi özelliğimiz vardı.

Utanma duygusu ile büyüdük biz..

Sevgilmiz yoktu ama sevenlerimiz vardı.

Belli eden bir hareket yaptı mı oooo anlayalım lafı çıkardı koro gibi herkesin ağzından aynı anda.

Erkeklerle kızlar toplandığında yakar top oynardı.

Yine de centilmen adamdık biz yakmazdık bile bile kızları..

Amacımız kötü olmadı hiç bir zaman..

Karnımız acıkırdı öğle vakti güneşin altında " anneeee yarım ekmek yap " derdik.. sepetle gelirdi ekmeğimiz.

Bakkaldan kola alırdık bazen , veresiye defterine yazdırırdık.

Babamın haberi var abi nidalarıyla..

Dudağımız patlardı , kimse dayak mı yedin demezdi o zamanlar..

Çünkü kimse kimseye zarar vermezdi.

Ya düşmüşüzdür ya da top gelmiştir..

Her hafta dizimizde yara olurdu , kabuk tutardı.

Soyması da bir zevk , kaşıması da bir zevkti..

Tasolarımız vardı , bazıları erken kalkar inerdi sokağa biz o " çıt, çıt " sesiyle uyanırdık..

Bi kaybettik mi , oturur ağlardık kimi zaman gitti " misty tasom " diye..

Zor çıkardı çünkü cipslerden.

Bisiklete biner hava atardık arkadaşlara.

En kötü hareketimiz , bisiklete pompa eşliğinde havalı korna yapmaktı belkide.

Gürültü yapardık , arka lastiğe sıkıştırırdık pet şişeyi motosiklet havası katardık.

Yeni dökülmüş asfaltın üstünde çıplak ayak koşmanın zevkini yaşadık biz !

Sonunda zenci ayağımız olsa da..

Bizim için en büyük mutluluk , bugs bunny bitti zannederken arkasına yeniden bir bölüm başlamasıydı belkide..

Oturur izlerdik.

Biz iyiydik , güzeldik..

" N'oldu bize " diye sormak bile , tüm bunları yaşayanlarda bir kaç göz yaşına sebep olur belki..

Çünkü içimiz de hala o çocukluğumuz ve anılarımız var..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• kızlar barbie bebeklerle oynardı .. bende oğlanlarla taso oynardım yüterdim hepsini :DD sonra da kıyamazdım paylastırırdım :D

0|1
    0|0
  • zillere basıp kaçmak

gercı sımdı de yapıyorum bazen...

1|1
    0|0
  • Yere yapışıp dizlerimin kanaması :) Ciddiyim, biraz manyakça ama özlüyorum..

0|1
    0|0
  • Sabah kahvaltı bile etmeden direkt tv karşısında sevdiğim çizgi filmleri izlerdim , komşunun bahçesindeki ağaca tırmanıp erik yerdim , nerde asansör gördüysem en az 10 kez yukarı çıkıp inerim çok havalı gelirdi,

0|0
    0|0
  • hiçbir gelecek kaygısı olmazdı, en çok bu hissi özledim

0|1
    0|0
  • Dedemin uyurken burnunu sıkmak.

0|0
    0|0
  • Babamla annemin ortasında uyanmak :D uyandıktan sonra çizgifilm izlemek :Dd kahvaltıyı annemin hazırlaması :Dd.:Dd salon da uyuya kaldığım da babamın yatağıma götürmesi :D

0|0
    0|0
  • leğende yıkanmak

0|1
    0|0
  • Aksam ezanina kadar disrda oyun oynmak aciktikca eve gelip alelacele atistirip sokaga cikmak

0|1
    0|0
  • İp Atlamak :)

0|1
    0|0
  • ne güzel annem beslerdi altımıda alırdı hep yatardıım :D en güzelide bez kullanırmışım ben o zaaman yaa :D

0|0
    0|0
  • küçükken ortalama 20 metrelik çocuklar için bir kaydırak vardı.merdivenle çıkar en sonundan boru gibi bişiyin içine girip aşağı sürüklenirdik...fakat o günler çok eskide yankılanıyor

0|0
    0|0
  • Giysilerime dikkat etmeyi aklıma bile getirmezdiim.. şimdilerde ne mümkün! :/ :)

0|1
    0|1
  • Kapının önünde kızlarla evcilik oynamak.

0|0
    0|0
  • aşk acısı çekmezdim ergenler gibi :(

0|0
    0|0
  • asfalta yaz akşamları yalın ayak yürümek.

oynamak..

0|0
    0|0
  • babamı eşek yapmak

0|0
    0|0
  • oyun oynamak

0|0
    0|0
  • Burnumu karıştırmak (:

0|1
    0|0
  • ayakkabılarımı severdim onları giyememek yeniden

0|0
    0|0
  • ebelemece oynamak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Dedem'in apartmanında komşu kızlarını sıkıştırırdık asansörde.

Asansörün kapağını az çekince veya bastırınca asansör dururdu

Köşede beklerdik Ömer ile.. Ömer teyzemin oğludur. Atıl kurt Atıl Ömer aynı komutla hareket ederr.

Kızları asnsörde bırakırdık bağrış çağrış tabi yarılırdık gülmekten..

GEberin ağzınızı kırıyım havasızlıktan derdim.

2|1
    1|0
  • annelerin uzak durun dediği o kötü çocuklarndandım ben küçükken. Mahalle halkı bizim yüzümüzden tavuk beslemeye tövbe etti, oyun alanlarımıza araba parkedemezdi kimse. Sulama kanallarını kapatıp kendimize havuzlar oluştururduk. Köpek dostuydum, kediler eğlence aracımızdı ( işkence etmedik ) :) herşeye rağmen tüm mahalle kadınları annelerimizdi istediğimiz evin kapısını çalar suyumuzu içer, salçalı ekmeklerimizi alırdık. Ah çocukluğum

0|1
    0|0
  • küçükken yapıpta hasretini çektiğim birşey yok aslında hepsi saçma şeyler şu an gözümde doğal olarak ama hasretini çektiğim şey o an ki hissettiklerim, dünyaya baktığım pencere, herşey uzak o kendimize has bir dünyamız vardı ya he işte onun hasretini çekiyorum bak :)

0|0
    0|0
  • var mesela sarılamamak :D sonra kucağa alınmak mm birde aldığım kolayı 2 -3 gün boyunca kana kana içip bitirememek :D büyüdükçee asddasgdads :D

0|0
    0|0
  • ilkokul kantininde öğle yemeyi için arkadaşlarla içtiğimiz fruko gazozla simidi özledim. Gazozla simidi bulsam da arkadaşlar yok artık :(

0|0
    0|0
  • dutlara dalmak :) bir de saklanbaç falan oynamak isterdim yeniden.

0|0
    0|0
  • sünnet olurken pipimin ucunu pilavın içine atmıştım :D

0|0
    0|0
  • misket oynamayı isterdim

0|0
    0|0
  • izinsiz agaclardan meyve toplamak

0|0
    0|0
  • herşey