Kilo vermek için diyet nasıl olur?

Ben yaklaşık 5 aydır spor yapıyorum ilk 3 Ay 5 kilo yağdan vermiştim ve şu an veremiyorum diye 1.30 saat kardiyo yapıyorum sadece bana diyet veya Öneride bulunursanız sevinirim

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Şeker ve ekmek yemiceksin 15 gün diyet 1 gün o diyeti bozcaksın bozmazsan metabolizma yavaşlar sonra 3,5 l su iç bide yeşil çay

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Açma kapama tuşuna bas belki çalışır

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Öncelikle vücudu uzun süre aç tutarak kilo veremeyiz. Vücut çok akıllıdır. Fazla aç bırakırsak yağ depolalar. Böylelikle vücudumuzda ki yağ oranı azalmak yerine artış gösterir. Kilo ise sadece rakamdır. Örneğin; kimi insan 170 boy 80 kilo ile yoğun bir kas oranına sahip iken kimi insanda aynı boy oranı ile yağlı ve şişman bir vücuda sahip olabilir. Bu tamamen beslenme ve dinlenme ile alakalıdır. Güzel ve yoğun kas yapılı bir fizik için %60 beslenme %30 spor %10 dinlenme şarttır... Yemek yiyerekte kilo verebilirsin. Tabiki doğru besin tüketmek şartıyla zamanlama şart. Ayrıca antrenman çok güzel etki yaratacaktır.

0|0
    1|0
  • Sabır et tombik sabırla olur bu işler. Bende kilo alamiyim derken 6. Ayda 10 kiloya fırladim

0|0
    0|0
  • Spor Ve Diyet

0|0
    0|0
  • Diyeti 1 hatta bırak tekrar başla

0|0
    0|0
  • diyetisyemne git

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...