Arabanın arkasına geç dedi

erkek arkadaşımla erkek arkadaşımın arkadaşının düğününe gidiyorduk.düğün için değilde hani başka bir iş için.düğün için diğer akşam gidecektik.neyse erkek arkadaşım düğünü olan arkadaşını görnce sen şu arabanın arkasına geç ben geliyom bir yere ayrılma dedi.sizce böyle davranması hayra alamet mi? sevinmelimiyim yoksa üzülmelimiyim? beni kıskandığı için arabanın arkasına geç diyo olabilir veyahut beni görmelerini istemedği için olabilir.yorumlarınız?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• bence seni açayip kıskanıyo hacı sende anlayışlıol vardır bir biiildigi bende çok kıskancım hele dügüne giderken herkez sevgilisini korumalı özelikle dügün lerde kıskanılır insan ozaman daha iii giyinir güzel görününce tabiki kıskanır kimsenin sna bakmasını istemez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Arka camlar filmli mi? Kapalı mı? Öndekiler dikkat çeker belki ama seviyorsa yapmış olabilir..Başka türlü düşünemiyorum..

0|0
    0|0
  • "erkek arkadaşımla erkek arkadaşımın arkadaşının " FAIL

sorundan detaysız olduğu için hiç bir şey anlamadım o yüzden net bir cevap veremeyeceğim arkadaşlarını tanıyorsa bir sebebi vardır görmesinler diye seni

0|0
    0|0
    • sevgilimle düğünü gidiyoruz.sevgilimin erkek arkadaşlarının yanına gitti

• dur bende anlamadım okuduğum da :D sevgilimin erkek arkadaşları vardı düğünde.onların yanına gitti

• sen bence git biraz uyu yahu kıskanıyor de geç

• bence sana kötü şeyler yapa bilir dikkat et ya da arkadaşı seni seviyormu acaba

0|0
    0|0
    • sevgilimin arkadaşı beni daha önceleri seviyordu çıkmak için teklif etmişti bayağı istemişti.ondan bende pek itiraz etmedim.tabiki sevgilim, arkadaşının beni sevdiğini bilmiyor

• bence ögrenmiş olabilir

• arkaya geç ben geliyorum sanki sen arkaya geç soyun ben geliyorum gibi oldu.

0|0
    0|0
  • kıskandığı içindir belki.. olayı tam çözemedim açıkcası

0|0
    0|0
  • cocuk senı düdüklicek kaç hemen

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• valla seni kırmak istemem ama hiç bir erkek kıskançlığından sevgilisi arka koltuğa göndermez. Bu işin altında başka bir şey var. Bence biraz araştır, eşele bu konuyu.

0|0
    0|0
  • sen ne yaptın

0|0
    0|0
    • bende durdum bekledim

• bence yapmamalıydın çünkü gereksiz bir şey söylediği her dediğini yapmak zorunda değilsin seni istediği her şeyi yapan biri olarak görmesin saçmalama falan de

• hmm doğrusun ..

• Kiskanmistir

0|0
    0|0
Yükleniyor...