Sevdiğiniz kızın yanındayken düşünceleriniz neler olur?

Sevdiğiniz ama bir türlü açılamadığınız ya da henüz açılmadığınız.. Ya da çıktığınız :D Kızla toplum içinde yanyana iken ne düşünürsünüz, başbaşa yan yana iken ne düşünürsünüz?

Güncellemeler:
ya aklınızdan ne geçiyor diyorum nasıl davranıyosunuz demiyorum sizeeeee..

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• 2 hafta öncesine kadar hoşlandığım kızla başbaşa durağa yürürken falan böyle geriliyordum, aklımdan belirsiz bir dünya düşünce geçiyordu, konuşamıyor kitlenip kalıyordum. Acaba o ne düşünüyor diye düşünüyordum, keşke zihin okuyabilseydim diyordum :)

sonra kız geçen hafta biriyle çıkmaya başlamış, yine birlikte yürüyoruz durağa.. yine aynıyız ama bu sefer onun konuşması bana anlamsız bir mutluluk vermiyor :)

sevgilimin yanındayken bilmem, aklımdan herhangi birşey geçiyor olabilir ki.. düşünceler birbirini kovalar, laf lafı açar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Öncelikli 2 hedefim vardır.Güven kazanma ve anlayışlı olma.Güven kazanmayı iyi bilirim şahsen.Kızın sevgilisi var ise etkilemek için faaliyet göstermem.Yoksa söylemem ama belli ederim.Karşılık verirse olur.Kızları anlamak ve ona güvenilecek biri olduğunu göstermek ana noktadır

1|0
    0|0
  • Herkes farklı düşünür .

2|0
    0|0
  • aklımdan toplum içindeyken onu nasıl eğlendirebilirm v.b diye düşünürüm başbaşayken hatırlamıyorum :}

1|0
    0|0
  • Stres oluyorum yaaa, kendim olamıyorum, herkes bizi izliyomuş gibi hissediyorum, onunla konuşan bütün erkekler düşmanım oluveriyor bir anda..sanki herkes benim baktığım gözle bakıyor gibi..binlerce şey geçiyor aklımdan bunlar bazıları..

1|0
    0|0
  • Koluma falan girer öylesine bende hayal ederim kışın karda evimize yürürken girdiğini koluma ve hafif gözlerim sulanır o da hep sorar iyi misin gözlerin doldu yine diye hiç de söyleyemem senin yüzünden diye :) Güzel hayallere dalarım yani =)))

0|0
    0|0
  • Yanyanayken bu millet kızlı erkekli ne diye bize bakıyorlar durmadan derdim. Başbaşa iken ki düşüncelerim bana kalsın

0|0
    0|0
  • benim icinn sorunn değill hepp aynii davranirim sanki bas basa oldugumuz gibi olurum senin icinde aynii seyii tavsiye edebilirim ;)

0|0
    0|0
  • Söyledik ya bi öpeyim.

0|0
    0|0
  • bi öpeyim :))

0|0
    0|0
  • kıskançlık stress

0|0
    0|0
  • hayat bana güzel aga derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yan yanayken henüz açılmadıysak eğer nerden bi ortak konu bulayımda biyerlerden konuşalım sohbet edelim diye düşünürüm..

1|0
    0|0
Yükleniyor...