İlişki bitince onu her yerden silmek

seviyordunuz ama bitti ilişkiniz bütün çabalarınıza rağmen kurtaramadınız üsteluk attığınız bazı mesajlar cevapsız kaldı halbiki ne çok inanıyordunuz sevdiğine kolay vazgeçmesi sizi deli etti.baktınız olacağı yok sö bir mesaj attınız öfke dolu ve onada cevap alamadınuz ce bütün sosyal ağlardan engelleyip onu takip etmekten vazgeçtiniz watsaptan falan engellediniz.aslında amacım oncan tamamen vezgeçtğmi düşünmesi...en azından kırılan gururumu bu şekilde onarabiliym die belki biraz:/ başta köpek gbi peşinuzden koşan böyle insanlar nasıl oluyorsa bu hale geliyor anlamak çok zor.evet ne düşünüyorsunuz?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• bence seni kalben sevmediği mantığı uymadığı için sevmiyordu seninle olmasının nedeni yeni biri anlaşabileceği biri bulasıya kadar vakit geçirmek gönül eğlendirmek hatta adına bir iddia ya girip ben bu kızla çıkar sonra ayrılırım bile demiş olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Önemli olan doğru yerden silebilmek. Bu mümkün değil de belki en derine gömülenilir. Tabii o derinliklerde başka gömüler yoksa.

0|0
    0|0
  • unutamazsın silemezsin gibi bişeler demişler de yok öyle bişe unutursunda biterde zamana ihtiyacın var

0|0
    0|0
    • o cevaplari gormuyorum zaten cunku bu ilk degil elbette unutulur.ama nedense onun pisman olup ayagima gelmesini istyrm bu reamen hirs oldu okdar seven adam brn hic olmamisim gbi hayatini yasamaya nasil devam eder?

• kendini sil oda olur ulaşamasın sana hiç bir yerden

• Kolay kolay silemem ben. O silmedikçe ben silmem

0|0
    0|0
  • bende sildim bende unutmaya çalışıyorum ne vay yani unutamıyosak :) bence yeni birini bulmak lazım senle ilgilenen birini

0|0
    0|0
  • elinden geleni yaptıktan sonra sıra ayağından geleni yapmaktır oda gitmek

0|0
    0|0
  • heryerden geçtim ben kalbinden sile biliyorr ve unuta biliyorsan eşyeler vb heşler bir anlamı yok eşyeları görsen ne günlerdi der geçersin sadce

0|0
    0|0
  • Olmuyorsa zorlamanın anlamı yok

0|0
    0|0
  • ilişki bittiyse durmasına gerek yok diye düşünenlerdenim;)

0|0
    0|0
    • evet cokda dogru bir dusunce.ama asil merak ettigim karsi taraf butun iletisim yollarinin kapandigini anlarmi? anlarsa ne hisseder cok merak eduorum:/ facei var watsapp u var insragrami varrr vara vartr ayrilmkada zor artik:/

• kafadan silemicen istedin kadar dene :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• o değişirse , geri döndüğünde de beni aynı şekılde bulamaz .. hiç umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • ben de aynısını yaptım..biz ayrı şehirlerdeyiz...sosyal aglardan yalnız skypte-a vardık ordan da silmiştim ...hattımı değiştirmiştim...yani bana ulaşamazdı...2ay sonra eve sessiz telefonlar gelmeye başladı(o bana ulaşamayınca eve telefon edip sessizce kalırdı)sonra skype baktım bana 2ay sonra ikstek göndermiş...ama ne fayda...nasıl ki gidiş sebebini söylememişdi bilmedim ben de dönüş sebebini bilmek istemedim...teklifi redd etdim...ee şimdi de o düşünsün...böyle söylememe bakma hala onu özlüyorum ama asla geri dönüşü yok olamaz!

1|0
    0|0
    • iste tam olarak bende bu hazzi yasamak istyrm evet su an hala seviyorum ama daha cok kuzgunim haketmesim boyle bir myameleyi...onu reddetmek istyrm bende ayni senin gbi.kavgalimi ayrilmistnz peki?

• 21yaşındayım..o benim ilk ve tek sevgilimdi...hayatda ne yaşanıyorsa tecrübe olduğunu düşünüyorum...canım çok yandı ama ayakta kalmayı becerdim bence...ben öyle ilişkilere yelken açan biri değilim...bir kere sevdim...kısmet değilmiş...vardır bunda da bir hayır

• daha 21 yasindasin evet simdi boyle duaunuyosunda sen nejadar karsi olsanda hayat bambaska bor ask cikariuo karsina ve ben hic sevmemisim diosun yasayip goreceksin inanmasanda istemesende;)

• biten bitiyor.bazen pişmanlıkları yıllar sonra ortaya da çıkabiliyorum.ama bitmiş bir şeye arkamı dönmek hiç bana göre olmadı.

0|0
    0|0
  • Cinsel isteklerini tatmin ettiklerinde böyle oluyor. Bunu düşünüyorum bacım.

0|0
    0|0
  • Cunku kacan kovalanir

0|0
    0|0
    • aynen oyle bende bu saatten sonra asla devam etmek istemem ama onun merak edip bir aramasini bisi yapmasinida com isteri. en azindan bunu gormek istyrm

Yükleniyor...