Herkezi giyimiyle eleştiren türbanlının derdi nedir?

yok şu kız böyle giyinmiş dar giyinmiş... neden böyle eleştirir, ben kendisinin onlar gibi olamadığı için eleştirdiğini düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
11|7

En İyi Erkek Görüşü

• yapmadıkları için kıskanıyolar

1|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Eleştiriler

Zaman geçirmek için eleştiriler..

Kıskançlıktan eleştiriler...

Aİlece bakımından eleştiriler..

Toplumsal olarak eleştiriler

Olarak değişim gösterir..Genel olarak söylemek gerekirse neye göre hareket edilmesini bilsin geri boş bir laflardır.

0|0
    0|0
  • Çok uzak değil evet evet bundan 5-6 yıl önce de türbanlılar o kadar çok eleştiriliyordu ki sokağa çıkamaz hale geliyorlardı. Acısını çıkarıyorlardır durum eşitlenene kadar yapsınlar birşey demenize gerek yok çünkü onlar o zaman birşey dememişlerdi alttan almışlardı. :)

0|0
    0|0
  • herkez değil o herkes.

0|1
    1|0
  • inş bigün sizde kapanırsınız

0|1
    0|0
  • Bir genelleme yapmak olanaksız, bu tür konularda. Daha da kötüsü insanları giyimleriyle sınıflandırmak cahillik ötesidir.. İsteyen g*tünü bile açar, isteyen gözünü bile kapatır, kime ne, bana ne?

0|0
    0|0
  • Kim ne derse desin türbanlı bayanları, erkeklerin çoğu tercih etmez, o inancı gereği kapanıyor diye benim onu tercih etmemin mantığı olamaz, cehennemde yanacaksam o beni kurtaramayacağına göre.

Herkes özgürdür. Çarşaf giyen giysin açık gezen gezsin herkes olası sonuçlarına katlansın.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Sen bütün türbanlılar için bunu diyemezsin tamam mı bende açığım giyinmesini bildikten sonra kimse birşey demez ki eleştirenlerin hepsi türbanlılarmış gibi bunu mana yapıp türbanlı insanlara yüklenemezsin !

0|0
    0|0
    • tanıdığım türbanli kızın derdi ne onu merak ettim

• Türbanla alakası yoktur onun kıskanıyordur çok dindardır bilinmez

• eleştirmlerine bişey dıyemem ama onlar gibi olamadığı için demek yanlış bir tabir olmuş..

0|0
    0|0
  • Kıskanç hepsi

0|0
    2|0
  • Senin bu yaptıgin insanlık dışı resmen. bunu sadece kapalılar yapmıyo senin gibi zihniyetsiz insanlar yapıyo iki taraftada böyle insanlar var ne yazık ki. insanların inançlarına neden bu kadar tepki gösteriliyo anlayamıyorum. dediklerini yapan kapalılar var evet ama hepsine yükleyemezsin bu sözleri. o insanların erdemiyle alakalı bir durum.

0|0
    0|0
  • Hur iradesiyle kapananlarda var bunlar senin neyini elestirsinki digerlerini bilemem ama genelleme yapma hic hos degil

0|0
    0|0
  • kendısıne sor

0|0
    0|0
  • ALLAHın söylediğini insanlar söylediyi zaman insanoğlu bazen kabul edemiyor

0|0
    0|0
  • kibirlilik

0|0
    0|0
  • bence tüm kapalılar bunu yapmıyor sadece bastırılmıs duyguları olar kapalı kızlar yapıyor.yanı aslında eleştirdikleri kişi olmayı öyle cok isterler ki .. tamamen iradeleri doğrultusunda kapanmayan kişiler bu şekilde acımasız eleştiriye müsait olurlar.

0|0
    0|0
  • sorun türbanlı olması mı yani sende ki mantığa s...ım

0|1
    1|0
  • türbanlı diye ayırman hoş değil böyle genelleme yapma

0|0
    0|0
Yükleniyor...