Neden hala aslında benden hoşlandığını düşünüyorum?

ego mu, kendini kandırma mı? nedir arkadaşlar bu duygumun altındaki şey..

bulup yok etmem lazım

bu arada ezin dediysek adam gibi.. hakaret etmeden ezecek yeteneğiniz ve kapasiteniz olduğunu düşünüyorum

bilmeyenler hikaye şu

link

Güncellemeler:
:D:D:D:D

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Reddedilmişliğin verdiği çaresizlik ve bunu kabullenememe. Bir bayan olarak nasıl reddedildim ben reddederim o edemez mantığını kafandan çıkarırsan ve her istediğim olmayabiliri kafana sokabilirsen belki ileriye bir adım atabalirsin. Bak itiraf ediyorsun ya "malmıyım la ben" bazı kon uları da böyle anlamıyor ve dikkafalı bir şekilde bilmediğin şeyleri burada yazıp savunuyorsun ya sonunda anladın hatanı. Ayrıca adam çapulcu değil mi senin ne işin olur güya devleti parçalamak isteyenle? Git sen akepe li birini bulsana. Aferin ona beklediğim hareket buydu ondan. Bizler yalaka değiliz. Vatan sevgisi şahıslara olan sevgimizin üstüntedir. Kız için düşüncelerimizi de vatanıda akpeliler gibi satmayız. Sen daha çoook kafayı vurursun bilmediğin bu konuda burada ve face de paylaşımlar yapıp itici olduğu8n için.

1|2
    0|0
    • kunteper hakkaten hiç kafan çalışmıyor senin ya

• o zaman yazma bana

• Hımmm bak bu daha komik oldu :)) Sen peşinde olduğumu düşnüyordun ses çıkarmıyordun ama şi,mdi baktınki öyle birşey yok laf sokuyorum o zaman yazma bana diyorsun :))

Valla yazarım kusura bakma sen ne zamanki devlet illerine burnunu ha işte o burnun varya onu sokmayı bırakırsın bende susar yazmam daha :DDD

• :) Yahu bir erkeğe gidip ben seni beğeniyorum denir mi :) Yurdumun erkeği ben dahil bütün kızlar bana aşık hissiyle ortada dolanıyor:) Bu şekilde vay be ben daha güzellerini vs. bulurum formatına sokmuşsun adamı...

0|0
    1|0
  • Kuyruk acısı diyoruz ona halk arasında...:))

0|0
    0|0
  • Seviyorsan git konuş asfdsafg :D

Bence ondan ümidini kes :/

0|0
    0|0
  • Senin bu durumun çok karışık haydar dümen çözer bunu.:)))))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Daha az makarna ye ve ayrandan uzak dur belki biraz kafayı toplarsin ;))

0|1
    0|0
  • kendini baya polyannaya sokmuşsun ama değmezdi neyse unut

0|0
    0|1
    • :( aslında depresif karanlık tiplerden biriyim.. :(

mal kafam birtürlü o bakışların boş olduğunu kabullenmek istemiyor

• ya boşver dünyada erkek mi kalmadı . bak o istemiyor seni

• gerçeği kabullenememe durumu

0|1
    0|0
    • :) çok kuvvetli bir şekilde hissediyorum ama evet bu olabilir.. nasıl aşarım şu an tatile gidiyorum onu düşünmemek için ne yapim?

• her aklına geldiğinde neden ilişkiniz bittiğini

sebeplerin ne kadar dogru ve haklı olduğunu düşün

Yükleniyor...