Yüzüne alışamıyorum, siz olsanız ne yapardınız?

Çok iyi fiziği olan bi adam düşünün. Fit, manken gibi. Esmer. Çok iyi giyiniyor. Çok karakterli. Maddi durumu çok iyi. Size çok değer veriyor. Çok önemsiyor. Siz de onla iyi vakit geçiriyosunuz.. Anlaşıyosunuz. Ancak yüzüne bitürlü alışamıyosunuz. Dudakları falan itici geliyo mesela. Napardınız?

Güncellemeler:
Elektrik alamadın gibi sorulara istinaden yazıyorum.Ben bu adamdan çok uzun süre hoşlanmıştım çıkmadan önce.Ama hoşlanırken de bazen baktığımda itici geliyodu.Bi elektrik vardı hep ama.

0|0
10|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• O kadar kusur kadı kızında da olur .

1|0
    0|0
  • ıcıne bak sen sna olan duygularına hıslerıne bak bole bırını aramıyormusunuz kusursuz kımse yok boşver svıyorsan bole sevmeye dvm etcen dudakları ıcın brkcaksan eger soylıcek bışey yk

1|0
    0|0
    • Doğru diyosun.Dudakları için değil.Yüzü bazen itici geliyo işte.Dudak sadece bi örnekti.

• haklısın ben de bu dediklerine benzer düşüncelerde olduuumdan ötürü kafam karışıyor

• hıslerıne guven

• hoşlanmışsın o çocuktan ama yukarda saydığın özelliklerinden mesela fiziğinden esmerliğinden parasından seni seviyor ve değer veriyor ama ona gerçekten aşık olsan bu kadar olumlu özelliğini sevip hala daha hoşlanmadığını söylemezdin bu nasıl bir yaban çelişkidir o yüzüne alışamam değil bence kimse kusursuz değildir

0|0
    0|0
  • parası varsa ısınmakta fazla zorlanmazsın kendini zorlayarak bu kadar olmuş az daha zorla bebeniz bile olur

0|0
    0|0
  • zor tabi hayat

1|0
    1|0
  • öyle sanmışsın o zmn

0|0
    1|0
  • estetik olsun

0|0
    1|1
  • kafasına çuval geçir.

1|0
    0|0
  • para herseyi alır

0|0
    0|0
  • dudakları kalın mı:D

0|0
    0|0
  • Sizin de işiniz zor.

0|0
    0|0
  • itici geliyosa sevmiyosun ayrıl ..ayrıl da gel

0|0
    0|1
  • inş alışırsın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• zamanla insan alışıyor

tek gözünde problem olan bir sevgilim vardı ilk zamanlar çok garip geliyordu zaman geçtikçe gözü gözüme batmamaya başladı.

1|0
    0|0
  • o nasıl bıseydır ya:)

dış gorunuse fazla kapılmıssan eger o yuzden okadar 4 4lukmus herseyı ısı gucu ılgısı o eksıklık batar sana rahat batmak dıyoruz bız buna.bı adam bana butunsel olarak çekıcı gelmıyorsa cıks ya durmam yanı ısterse agzıyla kus tutsun cunku ben bırını kusursuz sevmelıyım

1|0
    0|0
  • sevmediğin için batıyor adam sana

0|0
    0|0
  • Karizmatik fakat sevmiyorsun...

0|0
    0|0
  • Yeteri kadar hoşlanmamışsın.

0|0
    0|0
  • ince mi dudakları?haha.

yav sen içten içe adamdan nefret ediyorsun aslında.bilinçaltını bi yokla.çünkü gerçekten bi insanı seversen sevgili olur arkadaş olur kim olursa olsun itici gelmez .

0|0
    0|0
  • Elektrik alamadın.

0|0
    0|0
  • Kesekagidi geçir

0|0
    0|0
  • silikon yaptırt.

0|0
    0|0
  • ten çekimi önemli. bütün iyi özelliklerine rağmen beğenmediğim biriyle birlikte olamam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...