Sevişmek için fırsat mi kollarsınız yoksa eminmisin diye bir sorarmısınız?

Çok da yeni sayılmayacak bir ilişkide kız arkadaşınız daha hiç olmadığını ve öpüşmeyi kendisinin de çok istedigini ama birbirinizi daha iyi tanımanın iyi olacağını söylese ama sonra kendisi bir adım atsa fırsat mi kollarsınız o dediği tanıma bahsini mi açarsınız?

0|0
0|18

En İyi Erkek Görüşü

• lafla peynir gemisi yürümüyor.Anın atmosferi önemli.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 17

• Vay vay ben gece uyandım atıştırdım geri yatmadan bir bakayım kimler uyanıkmış dedim...Bi baktım ki ne göreyim çooğu sevişmekten bahsediyor...Gidin yatın be damızlıklar... :)

1|0
    0|0
    • Hahha :)

Uyku tutmuyo be ya napcan

• Ne yapacağım mı var sevişmeyi bir türlü bitiremediniz... :)

• her ne olursa olsun karşındaki bayanı bir sexs objesi gibi düşünmemeli hislerini düşüncelerini anlamalı ona göre hareket edilmeli

0|0
    0|0
  • BANA AİT ŞİİRİM BİR DİZESİYLE...

''ERKEK İÇİN AŞK KADININ TENİNE DEĞİL YÜREĞİNE DOKUNMAKTIR''

0|0
    0|0
  • Sorunu okudum ve soruna göre cevaplamak hoşuma gitmedi ama şunu söylim , eğer ben öpmeye çalışmışsam ve reddetmişse , evlenene kadar avucuyla öpüşür :D

0|0
    0|0
    • Haha neyini beğenmedin mis gibi soru yaa:)

yalnız çok atarlısın ama bir şans daha ver bence yazıktır

• Ohaaaa:)

müstehak ona hacı iyi yapmışsın:D

• İlişki en azından bir süredir devam ediyorsa..ki öyle söylemişsiniz.. Sizin koyduğunuz engel, yine sizin tarafınızdan kaldırıldığında erkek "atıl kurt" moduna girecektir muhtemelen.. Çünkü sizden "bir adım" geliyormuş zaten.. Bence istemiyorsanız fazla adım atmayın..

0|0
    0|0
  • İsteklerinden ve istediğinin ne olduğunu bile kadınları severim bu konuda fırsatçı olduğumu söyleyemem

0|0
    0|0
  • tanıma faslını açarım tabi sevgilimse konuşmakta hoş olur tanımaktan daha güzel birşeymi var zaten çok iyi anlaşıyorsak mutluysak eminsek link dinle çok hoş

0|0
    0|0
    • Linki açamam şu anda ya ama yorumun güzel ama genelde senin gibiler için hiçbi erkeğin geri adım atacağını sanmam politikacı onlar felan diyolar :)

• ben sadece parçayı beğendiğimi dile getirdim sen anladın:)

• iyi uykular:)

• affedecek bir erkek olacağını sanmıyorum.

0|0
    0|0
    • Öyleymiş yav hayal kırıklığına uğradım

• Niye ya karşı taraf emin değilse bir tereddütü varsa durup bir düşünebilirsiniz olmaz mı

• yaradılışa aykırı bu. ve senin dediğin çok istisnai bir durum.

• Olayın giriş ve gelişme bölümünden sonucunu anlarım. Çekiniyor ve korkuyorsa asla dokanmam. En ufak tedirginlik görsem vazgeçerim

0|0
    0|0
    • Ooo farklı bir cevap genelde fırsat ele geçmişken kaçırmayalım diyolar:)

• Birisi benim zevklerim yüzünden pişmanlık duyarsa ve bana ah ederse iki yakam biraraya gelmez. utanılacak zevkler yaşarsan zevki biter utancı sende ömür boyu kalır

• Valla iyi güzel düşünüyosun da şu en iyi cevaptaki arkadaşın dediği gibi anın atmosferine kapılmamak da önemli

• cayar mayar, anında görüntü:Pp

0|0
    0|0
  • adım attıysa o iş bitmiştir atılan adım geri çekilmez ..damara devamm.

0|0
    0|0
  • fırsat kollamak olmaskı bu bu temız kız ayagına yatıp sonra kendısı ısterse yemem safmıyım ben kullanırım hemen

0|0
    0|0
  • zamanını beklerim tanıma bahsi açarım :)

0|0
    0|1
  • fırsat kolluyoruz ya! çok hoşumuza gidiyor bu sevişmek aksini söyleyen politikacıdır :D

0|0
    0|2
    • erkeğin sevişmekten hoşlanmadığı da söylendi -1 ile bu ülkede :DDD alla alla

• aptal et onu :D

• Bu ne be atıl kurt gibi:DTamam dedik işte:p

• İkisinide aynı anda yürütürüm

0|0
    0|1
  • hemen sevişmek isterim...:)))

0|0
    0|1
  • kesin ip var

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0