İstediklerinizi elde etme gücünüze inanıyor musunuz?

Hiçbir şey imkansız değil.. Tabii ki uçmak gibi değişik şeylerden söz etmiyorum, yani biraz da mantık sınırları için de olsun. :) Siz hedefinizi gerçekleştireceğinize inanıyor musunuz peki? Bence eğer isteklerimiz herhangi bir insanın keyfine kalmamışsa, yani tamamen bizimle ilgiliyse kesinlikle hepsi gerçekleşecektir. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• ne demiş ünlü düşünür, dünyanın en akıllı insanı(erdal demirkıran)

Elini her istediğinde kımıldatabiliyorsan; emin ol ki tüm kontrol sendedir. Kazanmak istediğin halde kaybediyorsan; sen asla kazanmak istememişsindir!

Erdal DEMİRKIRAN

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Şu ana kadar içtenlikle istediğim herşeyi elde ettim. Geleceğe yönelik yeni planlar şekillendi kafamda. Onları zorlayacağım.

2|0
    0|0
    • çok sevindim adına, başardıysan tekrar başaracaksın. :)

• :)

• Önüme koyduğum her hedefi gerçekleştiririm belki 1 ay belki 10 sene sonra ama illa ki yaparım.inanmak ve sabır yeterli

1|0
    0|0
  • başkalarının keyfine kalan kısmınıda değiştirebiliriz gerçekleştiribiliriz.

1|0
    0|0
  • hepsi benle ilgili olaydı sorun yoktu

TANRIYA İNANIYORMUSUN?

2|0
    0|0
    • evet

• o kadar imkansız bir şey olamaz

• mesele de orda zaten :D son derece mümkün olan imkansız yapacak başka bir güç yok dünyada :D

insanlar o kadar akıllı diil yani benim karşımda dursunlar

• Bana sadece zaman lazım

1|0
    0|0
  • Valla benim bir arkadasim var alkol alinca kafa guzel oldugunda hep ben sunu yaparim bunu alirim bunu satarim bu isi yaparim su kisi olurum der biz de hee deriz kisa yoldan oldu bak en iyi yolu kafayi cek saga sola olcam de yeter iki dakkada o kisi olursun kisa yol :D

0|0
    0|0
    • yok gerek yok gerçeği hissetmem gerek :d

• isteyipte yapamadığım birşey olmadı

bazen hayale dalıp ulasılamaz bişey istedimse haric

mesela adriana lima gibi :))

0|0
    0|0
  • tanrı DEĞİL ALLAH batılılaşcanız diye günaha girmeyin.

0|0
    0|0
    • tanrı mı demişim ben?

• HermannFegelein hepsi benle ilgili olaydı sorun yoktu

TANRIYA İNANIYORMUSUN?

Kızlar Ne Diyor 2

• fena bişey bendekı ya:D birinden hoslanıyım mesela enınde sonunda benım oluyo :D satın almalık bıse ıstedgmde zaten enınde sonunda alıyorm onu ... kısaca ucanı kacanı kacırmıyorm :D

0|0
    1|0
  • ben inanıyorum ama yukarıdanda vize çıkarsa olacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...