Galatasaray Bu Senede Türkiye Kupasını Alirsa Sizce Fener Ve Beşiktaşa Ayıp Olmazmi?

3 sezondur zaten Galatasaray kupayı aliyor doğrusu zaten genelde çoğu kupayı Galatasaray aliyor. Tuzla iyiki yendi valla bu senede alsak kupayı ayıp olur

Güncellemeler:
Kievden 6 yiyenler hala utanmadan nasil cevap yazabiliyor😀😀😀😀

0|0

En İyi Kız Görüşü

• alırsa alsın banane? fenerbahçeliyim ama fanatikliği holiganlığı saçma buluorum. bir insan neden bjk li fb li vs olur ki? bunların ideolojileri yok etnik kökenleri yok ya futbolcusunu beğeniyoruz ya babamız o takımlı ya bir dönem muhteşem zirvedeydi hayran kaldık...

0|0
    0|0
    • futbolculari begendigin icin mi takim tutyorsun? bunlar sadece futbol takimlari degiller ki. ornegin Galatasaray koskoca bir egitim kurumu, fenerbahce kadikoy ilcenin takimi, BJK besiktas ilcenin takimi.

• @Varlam bu özellikler 3 büyük takım için de geçerli. birçok branşta başarılı olanlar var. saygı duyuyorum. fenerbahçe şampiyon olursa tabiki sevinirim ama gs gene şampiyon olursa da dert edinmem kendime.

• hani sen bunlarin ideolojileri etnik kokenleri yok dedin ya, ben sana insanlar neden GSli, BJKli, FBli olduklarini anlattim. yani bu takimlar sadece futbol kulupleri degiller, bunlar camia

En İyi Erkek Görüşü

• Alsak ne olacak almasak ne olacak zaten hemen her kupada en çok alan takım kim? Tuzla yenmiş nolucak sanki kaldıki gruptan çıkmasak nolucak bu sene tabiki kupa kazanmak güzelde lige asılmalıyız gerçi bazı şeyler çoktan belirlenmiş gibi ama biz yinede elimizden geleni yapalım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kesinlikle.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Avuntu sekli güzel ama sen hic kafani bunlara yorma , elazığ erzincan tuzla gibi takımların olduğu grubunda süperlig takimi olmadığı halde üçüncü sırada olan hepsiyle basa bas oynayan takim o kupayı alamaz zaten. Tuzluyarak yemeyin artik salatalığı :)

0|0
    0|0
  • Ben böyle bir avuntu görmedim şu ana kadar.

0|2
    0|2
  • Alsın TK'ni kimse önemsemiyor

0|0
    0|0
  • Türkiye kupasını ciddiye alanlar var mı hala? Bence bütün büyük kulüpler elenmeli

0|0
    0|0
  • olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...