Beypazarı'na gitmeyi tavsiye eder misiniz?

herkese merhaba;

Beypazarı'na gitmeyi tavsiye eder misiniz?Çok sıcak.Şahsen insan dışarı çıkmaya korkuyor.Beypazarı'nda nereleri gezebiliriz?Günübirlik gidip gelmeyi düşünüyoruz.Bir de bu Ankara shopping fest konserlerine giden var mı biletleri nereden alabiliriz?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• gitmelisin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu sicakta gereksiz bir aktivite olur. Anadolu medeniyetleri muzesine gidin muze gezmek istiyorsaniz.

1|0
    0|0
  • bu sıcakta beypazarı gezilmez yani tamam günübirlik idare eder bir yer ama sıcakta ölürsün.Ayrıca konserler ücretsiz bilet falan yok sevdiğin şarkıcıya git yani üni konserleri gibi olmasada güzeldir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Beypazarı yaşadığım yer güzeldir:)

0|0
    0|0
  • beypazarına gitmiştim 1gün gezmeye.iç anadoluyu pek bilmem ama sakin kendi halinde bir yer müzeler falan var işte geziyorsun eğlenceli farklı bir aktiviteydi benim için bana tuhaf gelen bir çok şey gördüm bide gitmişken beypazarı kurusu al güzel bişey

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim gideceğiz herhalde.Yani bir daha gidemem.Hazır kardeşim de gelmişken.Nereleri gezebiliriz beypazarında.

• 2-3 yıl oldu ben gideli.çok küçük bir yer zaten cadde gibi ufak bir yer var daha yeni yapıları marketleri pasthaneleri geçiyorsun yukarı dogru cıktıkca eski beypazarı evleri,müzeler sırayla karşına cıkıyor.bizi 2müzeye yönlendirmişlerdi anlatan insanlar falan var içlerinde bnc eğlenceli bir deneyimdi

Yükleniyor...