Hakkımızı yeterince arıyor muyuz ?

Kim vatandaş olarak haklarını tam olarak biliyor.her zaman ya ezici ya da ezilen oluyoruz..neden adalet denen birşey olmuyor.aslında olması gereken ne ezilmek ne ezmek.ikiside yanlış.ezilende suçlu,ezende.ya bu adam polis,savcı,başkan diyipte neden göz yumuyoruz.ya da ya bu büyük bir şirket neden böyle bişey yapsın ki diyoruz.yani bu insanlara sözüm ona kendilerince büyük olarak tanımladıkları insanlara neden saygı göstermek zorunda hissediyorlar kendilerini ki onlar onlara hiç saygı göstermezken hatta aşaladığı halde.ben bir vatandaş olarak hakkımı eğer haklıysam savunurum.mahkemeye gitmek hak savunmak değildir.peki ya siz hakkınızı yediriyor musunuz bir başkalarına ?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben yurtdışında,insanların hakk ve hukuklarının fazlasıyla korunduğu yerde büyüdüm. Haklarımın hepsini biliyorum,fakat Türkiye'ye ve şu an yaşadığım ülkeye bu konuda üzülüyorum..

0|1
    0|0
  • yok yedirmem hakkımı söke sökede alırım.insanlara mevkileri içinde asla saygı göstermem zaten insanlıklarına göre davranıyorum karşımdakilere ve hakkımıda alırım hertürlü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...