Oğlak burcu erkeğine duygularını sordunuz

Bu kişiyi 2 senedir tanıyorsunuz...adınızı hiç koyamadınız..ne kavgalar geldi geçti yine de konuştunuz iletişim halinde kaldınız ve birbirinize guveniniz tam.gun geldi sordunuz...neydik biz?beni hiç sevdin mi,vs...bu arkadaş bu konuda hep susmayı tercih etti ve hep susacağını soledi.ustelik umursamıyorsanda sole dediniz kırılmayacağınızı soylerek önada hayır dedi...bu,arkadaş neden böyle?çok ciddi bişey lütfen onemsersek sevinirim

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• oğlak burcuyum bende, böyle bir şey yapması için bir çok sebep var. mesela sevdiğim kız arkadaşım bana duygularını söylemişti, ben karşılık vermedim. sen arkadaşımsın. birgün sevgili olursak ve aramız bozulursa, dostluğumuzda biter, ilişkimizde. ayrıca cok samimi olabilirsiniz, fakat seni çekici bulmuyorsa, fiziken onu tatmin etmiyorsanda kabul etmemiş olabilir.

0|0
    0|0
  • Arkadaşının fabrika ayarları bozulmuş..

Becerebileceksen format at..

Ya da uğraşma, en yakın cami avlusuna bırak gitsin.. O evlatlık olur, sen şair.. :)

0|0
    0|0
  • bende oğlagım ama neden böyle yapmış olabilir hiçbir fikrim yok gerçekten.

0|0
    0|0
  • Oğlağım ama bişey anlamadım =) Ne olmuş bizeee

0|0
    0|0
    • Bana karşı olan duygularını sordum...oda hep yorumsuz kaldı..neden böleler üstelik negatif bişey bile olsa solerler

• 3gun sonrasında bu konuşmanın öyle bir eposta attım ki..artık içinde yaşamasına gerek kalmaz..kendşne olan o özgüveni bitebilir..artık onu seven biri yok..2sene boyunca mücadele bitirdi her şeyi artık

• Anladım umarım problemi çözersiniz

• bende oğalak burcuyum güvenmemiş olabilir 2 yıl içinde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• var bişeyler ama tam emin olamamış hislerinden. hiç birlikte oldunuz mu?

0|0
    0|0
  • ben bu oğlak burçlarından hiçbişe anlamıyom artık çözemedim bunları. kendi hallerine bıraktım

0|0
    0|0
Yükleniyor...