Insanın kendi öz halasının kızından hoşlanması normal mi?

Evet arkadaşlar sorum gayet açık. Ben halamın kızından hoşlaniyorum hani öyle dalga amaçlı da değil bazen onunla evlenmenin hayalini kuruyorum ama bu doğru gelmiyor bana siz ne düşünüyorsunuz bu durum hakkında. O da bana çok yakın davranıyor ama onun aklından böyle bişeyin geçeceğini de düşünmüyorum. bir yorum yapar mısınız lütfen...

Güncellemeler:
2 3 yılda 1 anca görüşüyoruz ve ben 6 7 senedir ondan hoşlanıyorum

0|0
9|7

En İyi Erkek Görüşü

• dünyada 4 milyar kadın var ve sen buna rağmen gidip halanın kızından hoşlanıyorsun :(

1|0
    0|1
    • Aşkın Gözü kör dedikleri bu olsa gerek

Kızlar Ne Diyor 9

• Neden anormal olsun..

0|3
    0|0
  • bence normal değil

0|1
    0|2
  • benım de halamın oglu benden hoslanıyodu hatta sevıyodu bunu öğrenınce bütün muhabbetımı kestimm.. herkesın kendı düşüncesi ama akraba bana ters gelıyor..

0|0
    0|1
    • Belki çok mutlu olacaksın ama

• Ya bende bakmam ama bu farklı diğer hepsini kardeşim gibi görürüm ama bunu göremiyorum he yanlış birşey de yapmadım ona hiç hatta uzak durmaya çalıştım ama olmuyo aklimdan çıkmıyo düşüncesi

• sen bı konus o zaman için en cok öyle rahatlar..

• yakın akraba evliliklerine karşı olmama rağmen gayet doğal olduğunu düşünüyorum.. yoksa akraba evliliği helal kılınmazdı..

0|1
    0|1
  • Sana yakın davranıyo sende ondan hoşlandığını düşünüyosun 7 senedir yalnızsın sanırım bununda etkisi olabilir sevgilin yok çünkü ondan hoşlandığını düşünüyosun mutlaka bir kız çıkar karşına farkına varırsın o zaman ondan hoşlanmadığının

0|0
    0|0
    • Sevgilim de oldu arada 3 tane oldu hemde ama ona baktığım zaman ayrı şeyler hissediyorum oldu bitti. Hiçbir zaman yeltenmedim bişey soylemye ona. Hicbi zamab yanlış bişey de yapmadım hep uzak durmaya çalışım

• Keşke yapabilsem

• böyle sadece acı çekersin ama

• Sana yakin davrandigi icin ondan hoslandigini dusunuyorsun sadece

1|0
    0|0
  • normal değil çünkü cok yakın akrabasınız

0|0
    0|1
  • Sapik was here

0|0
    1|4
  • silkin ve kendine gel. Akraban o senin tabiki hoşlanabilirsin aşık olabilirsin ama muhakkak karşılıksız kalacaktır. onu kuzenin olarak görmeye çalış iyi bir dost olarak gör sonuçta üzülen taraf olmamalısın. Sana yakın davranması sana aşık olduğunu göstermiyo sende belirtmişsin zaten o seni kuzeni dostu kardeşi olrak görüyo duygularını fazla büyütmeden sende kendini alıştır bu düşünceye.

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 6

• Kimden hoşlanacağını sen seçmessin.

1|1
    0|0
  • Değil.

Ensestmisiniz oğlum siz?

1|0
    0|2
  • Ülkemizde bu tür evlilikler çok yaygın aslında

0|1
    1|0
  • günde 50 kızdan hoşlanıyorum.hoşlanmanın yanlış bir tarafı yok.

0|0
    0|0
  • normal bende hoşlanıyorum durumumuz aynı yapıcak bişi yok

1|2
    0|0
  • çevrendeki tek kız o da ondan.

1|0
    0|0
    • Yoo çevremde kız çok ama insan kendi ile uyuşan insandan daha çok hoşlanıyo

• o işi unut yeğen en fazla 3 ay acı çekersin 3 aya bir ömür fena değil bence.

Yükleniyor...