Kas yapmak istiyorum 💪?

Evet doğru, kas yapmak istiyorum. Ama o gördüğünüz aşırı erkek gibi olan kız kaslarından değil. Hafif belli olan, hoş duran kas. Zaten normal kızlara göre daha güçlüyüm. Kavanoz kapağı açarım, tamir işleriyle uğraşırım, şınav çekerim. Bakmayın bir kıza göre büyük şeyler bunlar.😏 kaslı beyler yardımcı olun nasıl kas yaparım?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• herkes kas kutlesı inşaa etmek ister. hacim yapmak zorlu bır surec dmektır.. supplementler sana sadece destek verecektır bu yolda sen öncelıkle temel beslenmen ve ıdmanlarını sağlam yapmalısın.. temel olarak 8-10tekrar aralıgında maxımum agırlıklarla çalşmalısın nekadar agır ıdman yaparsan okadar gelişim için yıkım oluşturmuş olursun.. kg basına enaz 2grm proteın ve kompleks karbonhıdrat alacasksın ve saglıklı yaglar.. enaz 7-8saat kalıtelı uyuku uyuyacaksın.. en doğru yolda hacim bu sekılde yapabılırsın.. agırlık ıdmanlarını uzun suredır yapıyorsan kas kutlen okadar yava gelışıcektır demektır. zira max hacim 1. yılda olur daha sonra bu oran düşer. hele hele bayan bir sporcu musabık ise kesinlikle anabolik steroid GH hormonu gibi steroid türevlerini kullanmak zorunda.. neden zorunda açıklayayım.. kadınlarda erkeklık hormonu yanı testasteron seviyesi çok düşüktür öyle ki olgun bır kadında 10 yaşındakı bir erkek çocuğunda oldugu kadar testasteron vardır.. dolaysıyla bu hormonu dışarıdan almak zorundalardır. bu nedenle yüz hatları erkeksi görünürler sesleri kalındır kıllanma vardır gibi erkeksi özelliklere sahip olurlar.. bu erkeksilik yine sporcunun genetigine baglıdır herkesde çok belli olmaz.. Ülkemizde ki kızlar ben ağırlık çalışmak istemiyorum kaslanırım diye çok korkuyorlar, böyle birşey yok kaslanmazsınız korkmayın ağırlık çalışmak hem kadın hem erkek için çok faydalıdır.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cok buyuk seylermis. Övüncem diye sacmalamasaniz?

0|0
    1|0
    • Begeni kascam diye hoslanmadiginiz soruya yorum yapmasaniz?

• Bul canim gelsinler bende hepsine verecek cevabim var 😁😁😁 sen hala buralarda misin ya?😁😁 ben baskalarina hocalik taslamaya gitmissindir diye düşünmüştüm😁😁 haydi yavrum haydiiiiii defolllllllllll

• Noldu kiz yaptin mi kaslarini bir resim at :d

Erkekler Ne Diyor 15

• ahaha. d nasilmi. gunde' 50 kere hafif belli olan kas istiyorum' diyerek tekrar et 1 aya istedigin olur

2|0
    1|0
  • bazı erkeklere bile büyük şeyler :D salona yazılman lazım, bir program yazarız sana , beslenmene de dikkat edersen olur

1|0
    0|0
  • Açılın ben kaslı bey :D

1|0
    0|0
  • Beslenmene dikkat zatn erkek gibi olamazsiniz dogal yollarla

1|0
    0|0
  • yap kanka

0|0
    0|0
  • yap.

0|0
    0|0
  • Yap yap sağlam fizikli kızlar olsun çevrede

0|0
    0|0
  • tamam temel reissin

0|0
    0|0
  • Protein ağırlıklı beslen ekmek şeker yeme bol su iç düzenli uyu ve sporunu yap spor evde yapcaksan squat ve şınav çok öneririrm

0|0
    0|0
  • tamam

0|0
    0|0
  • protein agirlikli beslen ve fitness a git

0|0
    0|0
  • Normal erkek gibi çalış.

0|0
    0|0
  • Kas yapılmaz zaten.

0|0
    0|0
  • Bol bol ağırlık çalış

0|0
    0|0
  • Özel ders verilir 😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kadınlarda biraz itici durur ama yinede sen bilirsin:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...