Kredi için ssk primi ödemesi artırılır mı?

ben kredi çekicem ve bankalar ssk nın ne kadar yüksek olduğuna bakıyorlar. acaba patrona desem maaşımın yarısını alın sskma yatırın. böyle bir şey mümkün müdür? ya da ssk ödemesini kendim yapabilir miyim ve benim yaptığımı banka görür mü? şimdiden teşekkürler..

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• işveren için riskli bir durum.Sen yarın birgün tartışsan işten atılsan çalışma bakanlığına gidip desen sigortamı böyle yatırıyorlardı fakat bana az para veriyorlar.Kendileri rakip firmalar arasında kaliteli firma diye göstermek için yaptılar desen şirket açığa alınacak veya ceza kesilecek.İş verende anasının gözü artık herşeyi hesaba katarak hareket ediyor.Yalnız şunu öneriyim muhasebeci tanıdığın varsa onlar halleder araya başka şirketlerin inşaatçı felan diye araya sıkıştırırlar.Senin iş verenine desen ver paramı ben yatırcam sigortamı diye o da kanunen yasak dicek çok istiyorsan git başka yerde çalış dicek.

1|0
    0|0
    • umarım çalıştığım yerin güvenini kazanabilirim.. teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 3

• buna gerek yok bankaya iş yerinden yazılı kağıt götürürsün örnek iş yerimizde personel müdürü olarak 3000 tl karşılığı çalışmaktadır gibisinden banka ssk dan yazı istemez... ;) boşuna masraf etme patronla aran iyiyse verir bu yazıyı

0|0
    0|0
    • Sandığın kadar kolay ve basit değil o iş.

• çile. yemin ediyorum resmen çile. tanıdık olmasa hiç bişey yapamıyosun.

• varsa sigortan onun yanında verir firari.. banka o abinin işinide bilir senide bilir merak etme.. Soran öyle malesef...

• öyle bir kaç ayla kurtarmaz heralde bu iş

0|0
    0|0
  • bu sorunun benzerini sormuştun birkaç saat önce.cevaplardan tatmin olmadın sanırım..

0|0
    0|0
    • hayır baya bilgilendim sadece bu ssk olayı kafama takıldı

• rica ederim.aklına takılanı sorabilirsin.inş en kısa zamanda eline geçer istediğin para.

• inşallah..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...