Diyelim ki hayatınızın son günü. Son isteğiniz nedir?

Diyelim ki hayatınızın son günü bugün şöyle olsa çok mutlu olurdum veya şu kişiyi görsem dediğiniz biri olur muydu?

0|0
20|9

En İyi Kız Görüşü

• Allah'm dan o gün bana güç ve cesaret geride bıraktıklarıma da aynı sekılde güç ve sabır vermesini isterdim... Ve Kimseyı üzmeden son nefesımı vermek benı çok mutlu ederdi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• sevdiğim herkesi mutlu göreyim

0|0
    0|0
  • Bir tek dileğim var MUtlu ol yeter hakikaten bak:)))

1|0
    0|0
  • son istegim imanla ölmek, sevdiklerimin yanimda olmasi beni cok mutlu ederdi.

bide dunyanin en yuksek yerinden atlayarak ölmek beni mutlu ederdi sanirim o adrenalini yasamadan ölmek istemem :)

0|0
    0|0
  • kardeşceğizlerimi çağırırdım hemen gelsinler yamacıma

0|0
    0|0
    • kaçta kalktın bakam ?

• telefona uyandım ya unutmuşum kısmayı arayan da anam fakir anam olunca kıyamadım açtım :(

beni çalışıyom sanıyo da :D

• karışık sandviçim ben :(

• ömrümde görmek istedigim biri var ama kendime güvenmiyorum ,tava gelirim hakkımı helal ederim bu dünyada onun yüzünden cektiklerim yanına kar kalır :((( kimseyi görmek istemem son günümse diger günlerden fakı olmaz ferdi baba sigaram kahvem ve yarım kalan askımın acısını yazmaya devam eder son bi saat icinde 5 yıla ait sevgiliye yazılan günlükleri postalardım ne cektirmis görsün diye :((((

0|0
    0|0
  • hayatımın son günüyse gerçekten beni terkedenin pişman olduğunu görmek mutlu eder yada son isteğim onla yaşadığım herşeyi aklımdan silmek tek derdim o çünkü yaa silersem zaten çok mutlu olurum

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Ailem taşınmasın artık mümkünse.Son isteğim bu.

Ailemi göreyim yeter

0|0
    0|0
  • bebeğim olsa görsem bi koklasam yeticek sanki...

0|0
    0|0
  • sevdigim Insanlari yanimda görmek onlarla son nefesimi verene kadar geri kalan vaktimi gecirmek...

0|0
    0|0
  • kımseyı gormek ıstemezdımaçıkçası ölür gıderdım

0|0
    0|0
  • Bi kisiyi cok kirdim kendimde kirildim onunla konusmak isterdim

0|0
    0|0
  • bilemedim ki şimdi

0|0
    0|0
  • Tüm sevdiklerimle aynı ev içinde aynı havayı solunmak.

0|0
    0|0
  • "hep bunu istedin sevgilim.. beni hep kendi canıma kıymam için zorladın, yapmadım, yapamadım. ama bak işte yine de ölüyorum. yarından sonra ben olmayacağım hayatında. beni arayıp senden nefret ediyorum diyemeceksin. seninle tanıştığım güne lanet olsun diyeceğin biri olmayacak hayatında artık. ben gidiyorum sevgilim. bana hiç inanmadın sevgime inanmadın. ama ben seni o kadar çok sevdim o kadar çok sevdim ki senin nefretin öldürüyo beni. bak ölümün soğuk nefesini ensemde hissediyorum işte. seninle geçirdiğim güzel günler için sana çok teşekkür ederim ben herşeye rağmen seni hala çok seviyorum" demek için arardım ve onu vicdan azabıyla başbaşa bırakıp giderdim.

0|0
    0|0
  • kocaman çikolatalı bi pastayı ağzıma ek olarak gözümle, burnumla birlikte yemek

0|0
    0|0
  • öldük öldük dirildik bu ay sorularda, hadi hayırlısı.

0|0
    0|0
  • ayrıldığım sevgilimi görmek isterdim sıkıca bir sarılmak bir kere öpmek isterdim kokusunu içime çekmek isterdim .. son kez onu sevdiğimi söylemek isterdim sonra da giderdim

0|0
    0|0
  • sevgılımın sevdıgımın karısı olarak olmek ısterdım bu guzel olurdu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Dünya barışı .

0|0
    0|0
  • inönü stadyumunda dostlarımın son üçlüsü ile uğurlanmak isterim:D

lay lay lay lay lalyl lalyylylyyl

0|0
    0|0
  • ailemi...

0|1
    0|0
  • ailemle ve cok sevdigim kız arkadasımla son kez görüşmek isterdim

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey hissetmeden ölmek,tık diye gidiyim.en son bunu isterdim..

0|0
    0|0
  • zamanı kontrolünün elimde olması :)

0|0
    0|0
  • Bir buçuk yoğurtlu iskender + Sıcak künefe

0|0
    0|0
  • öleceğim saati beklemzdim zaman mı geçer öyle

0|0
    0|0
  • galata köprüsüne götürün ordan istanbulu izliycem diye verdim bile vasiyetimi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...