Sevgilim bana vurdu.

(Uzun gelirse diye özet de geçtim ciddi cevaplarınızı bekliyorum.)

Tepki vermesini bekliyordum ama o işi abartıp bana vurdu. Suçsuzum demiyorum ama suçluysam da bu kadarını hak etmedim. Ben onu çok seviyorum.

Bana bunu yaptığını andan itibaren milyon kez özür diledi şu an sürünüyor resmen affet beni diye ya da bana öyle gösteriyor. Ama ben de sürünüyorum.

Belki affetme diyeceksiniz ama benim onsuz yaşamam mümkün değil çok aşığım. Ciddi düşünüyorduk bu olaydan önce.

Ve normalde öyle birisi değil. Nasıl yaptı hala bilmiyorum. Fiziksel olarak canım yanmadı ama kalbim çok kırıldı. Ama yine de onsuz olursam da canım daha çok yanacak. Fikir verin ne yapmalıyım? Affetmeli miyim?

ÖZET: Çok aşığım ama sevgilim bana tokat attı, çok kalbim kırıldı ama dediğim gibi, çok seviyorum. Bu durumda olan siz olsaydınız ne yapardınız? Ne yapmamı önerirsiniz?

0|0
9|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bence olayı önce tam bir anlamak gerek ne yaptığın önemli yani tokat bence basit bir şey kişiden kişiye değişir ağır bir sözden daha masumdur tokat. Şimdi sevdiğim çok acı ağır konuşuyorsa bir tokat ile kendine getirmek normal bence. Tabi bu cezalandırmak için değil şok için kendine gelmesi için yapılabilir. Belki beni yanlış anlayıp tokat savunulur mu diyeceksiniz ama bence duruma göre değişir. sen de sebebini anlatmamışsın yani tam yardımcı olamayız bence olayı bilmiyoruz. en iyi sen biliyorsun ne niyetle yaptığını.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• ilerisi için pek iyi bir sinyal vermemiş sevgiliniz. dikkatli olun, tekrar düşünün derim. iyi bitmez böyle şeylerin sonu.

1|0
    0|0
  • sana tokat attı ve sen.. galiba sende şiddetli bir algı bozulması var...

0|0
    0|0
  • yaptıgın seyı yazmaya utanıyorsun ama kalkmısın tokat attı dıyorsun nasıl bır egonuz var anlamıyorumkı senın eyapman gerekıyor bılmıyorum ama ben o cocuk bana sorsa bırak o kızı derdım

0|1
    0|0
  • kadına şidddeeeetttt...!

delirtmişin bebeyi haketmişin uzatma işte..yapmaz bir daha söz verdi..

0|1
    1|0
    • insanın güveni ister istemez sarsılıyor

• senin bakış açını bilemem ama bu o kadar kolay bir şey değil benim için

• :) hadi bakalım..

• affetme devamı gelir

0|0
    0|1
  • eski sevgilim bana vurdu diyecektin heralde?

0|0
    0|0
    • evet görünüşe göre eski sevgilim

• onsuz yaşayamam büyük bir yalan. herkes herkessiz yaşar. onunla yaşamanı hak edecek biri olsaydı sana el kaldırmazdı. biz sevdiklerimizin bir damla yaşına kıyamazken insanlar sevdiklerini dövüyor. hayret.

• Biz ne desek bos sen bildigni okuyacksn

0|1
    0|0
  • Biraz daha sürünsün sonra affet böylece kendini sana karşı asla şiddet uygulamacağına şartlar sana doğru kolunu bile kaldıramaz tabi bu kesin bir sonuç değil ama biraz daha burnunun sürtmesnin yararı olucağını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • iyi yapmış.çoğu kız böyle erkek istiyor

0|1
    4|0
  • bişey olmaz ya ilerde evlenince zorlanmazsın antenman olmuş oldu bu

0|0
    2|0
  • Abi affedeceksen kesinlikle bu olayı unut. İlerde tekrar bu olay aklına gelecekse affetme derim, her fırsatta başa dönersen olmaz. İyi düşün. Asıl soru şu: Tamamen unutabilecek misin?

0|0
    0|0
  • ne yaptın peki öğrenebilirmiyiz?

0|0
    0|0
    • ne yaptığımı yazmamayı tercih ederim ama dediğim gibi ben de suçluyum

• o zaman naz yapma fazla, barış sen de özür dile.

• İlerisi icin seni yavas yavas alıstırıyor işte ne guzel..

0|0
    0|0
  • Sert mi attı? o.O Ayıp etmiş. Mehmet Coşkundeniz'e göre ilk tokattan sonra devamı gelir.

0|0
    0|0
    • sert atmadı canım yanmadı ama işte içim...

• 155 ararım çıngan cıkartırımmmmm hüloooooooooooooooooo dieee

0|1
    0|0
  • Ne dedin de tokat attı önemli olan bu.

0|0
    0|0
    • denmemesi gereken bir şey dedim bunun farkındayım

• affetme NET... demek kı sınırlerıne kontrol olamayan bı adam. yarın napacagı bellı olmaz

0|0
    0|1
  • babana söyle

0|0
    0|0
  • İçinden nasıl geliyorsa öyle yap.

0|0
    0|1
  • suçluysan sevdiği için sinirlerine hakim olamamıştır normal barışın uzatmayın eğer dertleşmek istiyorsan 188 80 i ara:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• onsuz da olur diyemiyorsan affet be tatlım bir seferlik.. ben birini seviyorsam vurdugunda affetmem. ama aşıksam, geleceğim ömrüm olarak görüyorsam bir sefere mahsus affederim şans veririm. ama bunu söyle bir daha affı olmayacak diye. eminim isteyerek olmamıştır üzme kendini bu olayı bir seferlik görmezden gelip mutlulugunuza devam edin derim. unutma; kimse o olmayacak.. herkes hata yapar ayrıca.

0|0
    1|0
    • sen böyle deyince neden bilmiyorum içim rahatladı ben de affetmek istiyorum ama sonrasından korkuyorum

• dediğim gibi onunla konuş bunu bir daha tokat atması halinde affedemeyeceğini ona guveninin yok olacagını anlat. eminim ki o da seviyorsa bir daha devamını getirmeyecek bunun.. benimkinden biliyorum. tokat yemedim ama yemiş kadar olacagım kırıcı sözler duydum bir daha konuşmadım sonra geldi özür diledi çok pişmandı sorun olmadıgını uzatmamamız gerektiğini söyledim barıştık iyi ki de barışmışız. şimdi nasıl da dikkatli biliyor musun. agzından cıkacak en ufak lafa aşırı dikkat ediyor. :)

• kusura bakma arkadaşım ama bugün sevgilinken sana tokat atan herif ilerde evlenirsen yarın öbür gün sana neler neler yapar..ben daha fazla bir şey demek istemiyorum böyle durumları görüp okuyunca çok üzülüyorum

0|0
    0|0
    • çok doğru söylemiş burada deniz arkadaş. bugün tokat atan yarın ileride döverde.

• Bi sinirlerine hakim olamaz vurur bu ciddi bişi,bide şakayla falan vurur gibi yapar ki bunda acı falan hissetmezsn bu ayrıdır madem canın yanmadı ve o mksatla vurmadı abartmaya gerek yok olayı dramazite etme boşuna..

0|0
    0|0
  • Demek ki şiddete meyilli.İleride ne olacağını bilemezsin dikkatli ol ve bence ayrıl.

0|0
    0|0
  • sen ne yaptın da o sana tokat attı ?

0|0
    0|0
  • Varya beni dovmeye kalksin biber gaziyla boyarim onu

0|0
    0|0
  • Burnu sürtünsün biraz .

0|0
    0|0
  • naptın merak ettimm? benım de benzeri geldi basıma.hırpaladı beni, tokat değildi ama koltuğa fırlattı kollarımı sktı falan baya canımı yaktı... bende napcam bılmıyorum:( o da boyle bırı değildir tam aksine uzerıme tıtrerrdi...

0|0
    0|0
  • şimdi çok aşığım çok seviyorum diye affettiğin şey ileride nelere yol açıcak sen biliyor musun? sevgiliyken bunu yapan evliyken neler neler yapar. ne kadar sinirlensede bir kadına vurmak adamlığa sığar mı? evlenince nasıl olsa affediyor demekki önemsemiyor diye dahada ileri gider, bu sefer bir tokatla kalmaz suratın, vücudun mosmor gezersin sonra gelir burda yine soru sorarsın 'kocam bana şiddet uyguluyor napmalıyım diye' böyle bir şey mi olur ya mantığa bak yemin ederim ben kaldıramadım şuan bunu sen nasıl kaldırıyosun?

1|0
    0|1
    • ya aynı durumda olmadığın için anlamıyorsun bu yaptığı tabi ki de çok ağır geliyor ama ondan ayrı kalma düşüncesi bundan bile daha ağır

Yükleniyor...