Gerçekten seven bir erkek ailevi sorunları olduğunda değişir mi?

Sevgilimle 3-4 aydır birlikteydik, her şey çok güzel gidiyordu, sonra birden değişti sorumsuz olmaya başladı ayrı ama yakın şehirlerde okuyoruz o hiç gelmiyordu ben yanına gidiyordum, beni arkadaşlarının yanında azarladığı oluyordu, arayıp sormuyordu ve bir gün tak etti, ayrıldım. daha sonra bana annesinin hasta olduğunu, maddi sorunları olduğunu, o yüzden öyle davrandığını söyledi. kendimi kötü hissetsem de bunu yapman gerekmiyodu yeterince sevmemişsin dedim ve tamamen ayrıldık. Kim suçlu burada, bir erkek böyle sorunlar yaşayınca neden anlatmaz? Böyle davranması normal mi?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• normal değil. delikanlı adam bir kızı üzmek için bahanesimi olurmuş. ergenlikten kurtulamamış belli ki.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• aşkın ömrü 3 yıl derler ama bu ilişkiden ilişkiye değişir yerine sevgi kalır,bazı olaylar ya da sevgilinin bazı hareketlerı yüzünden aradaki o sevginin de bitip mantıksızca ve bilinçsizce ilişkinin devam etmesi durumudur.acil müdehale gerekir.karşınızdaki eleştiriye ve konuşmaya açık biriyse karşılıklı konuşularak sorunlar düzelebilir kanısındayım.bulmuş da bunuyor denilesi insanın yaptığıdır. sevgili gerçekten mutlu edemiyor, ilgilenmiyor, laf söz dinlemiyorsa "ehh yeter be!" demek mantıklı ama; çoğu insan sevgilisi ilgileniyor, sevgisini gösteriyor, onu mutlu etmek için çabalıyor diye "ilişkinin heyecanı kalmadı" şeklinde mantıksız bir açıklamayla anlatır bunu. tabiri caizse; sevgilisi kendisini peşinde köpek etmediği için soğur bu insanlar genelde. tey allam başınıza taş yağacak.

0|0
    0|0
  • anormal..

1|0
    0|0
  • değişir üzerine gitme

0|0
    0|0
  • eğer sorunları boyunu aşıyorsa olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Olabilir sorunlarını çok takıyorsa.

0|0
    0|0
Yükleniyor...