Cevapsız telefonlar ve Sevgiliniz nerede ? Konserde mi ? Evde uyuyor mu ?

Sevgilinizi arıyorsunuz ama açmıyor ... Merak edip en yakın arkadasını arıyorsunuz adam arkadaslarıyla bırlıkte konserdeeeee ! ama sevgılıbızın 9 gıbı eve gıttıgını ve uyucagını soyluyor..telefonu kapatıyor tekrar sevgılnızı arıyorsunuz saat 22:00 dan gece 23:56 ya kadar telefonu açan yok . . .

Güncellemeler:
Peki bu adama ne yapılır ?

0|0
9|5

En İyi Erkek Görüşü

• ımmmm..

Şüpheli Bir durum .. Büyük İhtimal .. Sevgilin Şu an Konserde Deli Gibi Eğleniyordur ..

ee Arada Kız filan da Kesiyordur Şimdi .. Şimdi Boyle İçini Karartmak gibi Olmasın ama ..

Kesin bahaneside HAzırdır şimdi ..

+telefon sessizde Kalmış aşkım Aramışşşın ama duymadım :( Oy oy Aşkım benim :D

Erkekler .. Kadınlar Bazen Salak olduüunu Düşünür .. Kadın yer gibi yapar .. Acısını fena Çıkartır ..

Bence Bırak Tadını Çıkarsın .. Nasıl olsa burnundan Pitil Pitil Getircen :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kontrol memuru olmussun. basına birde polis dikseydin ya.. cok sık bogaz etmişsin. bırak rahat yasasın adam.

0|0
    0|0
    • bana konsere gıdıcegını soyleseydı gıdebılırdı zatenn.. problem hıc konusmamıs olmamız ben arkadaslarıyla oturuyo dıye bılıodum sonra bı baktım yok :D

• bilmesen ne olur ki ? nedir bu merak kontrol durtusu ?

• işte bunlar hep aldatma

1|0
    0|0
  • Ağzını burnunu kır

0|0
    0|0
  • Emin olman yolu var.Telefonunundan nerede olduğunu öğrenebilirsin.Takip edebilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sana yalan söylemesinin bir sebebi var mı? Mesela konsere gideceğim derse sen olay çıkartır mısın?

0|0
    0|0
    • Ahh yine sen. :)

• alakası yok trıp yaparım ama gıdebılırrr bana mesaj attıgı sure :D benım delırdıgım pıyasada yok adam eve gıttıgını bıle bılmıodum :D

• onun yalanını...görüşmem o ınsanla

0|0
    0|0
  • Soru tam olarak nedir?

0|0
    1|0
  • ya tabii gezip tozacakta seninde haberin olmalı.Bu ilişkinin ciddiyeti ne derede ona göre yorm yapacağım

0|0
    0|0
  • puu erkek milleti hahaha kizim arkadasini niye ariyosun uyucam demis ne bu guvensizlik ? bolee icim icini yesin mustahak.

0|0
    0|0
  • Hayin erkek!

0|0
    1|0
  • Aldatma öncesi hazırlık

0|0
    1|0
  • En azindan bir haber verebilir bu konu sık bogazlilik etmek degildir sadece umursamamazlik

0|0
    0|0
  • Bana neden yalan söylediğini anlamaya çalışırım. Neden konsere gittigini söylemiyorda yalana başvuruyor?

0|0
    1|0
Yükleniyor...