İkinci üniversite okuyan var mı aramızda?

Baştan olumlu bakmamıştım ama şimdi düşünüyorum da büyük aptallık.

Bu sene 4 senelik bölümlerden çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkilerini okumayı düşünüyorum. Cv de işletmeden daha iyi bir referans olacağını düşünüyorum. Birde işletmedeki dersler benim hobim. Ekonomiyi daha ayrıntılı incelemek istiyorum. Zaten 3 yılda bitirmeyi düşünüyorum ki pişmanlığımı yenebileyim. Örgünden çeko okuyan varsa da yazabilir +'lar -'leri.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• MBA ve Doktora daha iyi bir referans olur. İşletme türevlerinin diplomaları dikey bir etki yapmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ben iki üniversite okudum ama 1 tanesi bitti..

0|0
    0|0
  • 2. üniversite yerine yüksek lisans yap çok istiyorsan bence o alanda..ingilizceni geliştir al yds ve ales punı güzelce oku iyi bir yerde

0|0
    0|0
  • Merhaba sentetik kardeş;

Sen bunlara hiç merak salma, yeteri kadar mezun var..

Daha güzel daha değişik bölümleri düşün..

Mesela öğretmenlik, gibi..

0|0
    0|0
    • :D öğretmen olmak istesem olurdum, sen ol ama öğretmeye çok meraklısın

• Vallahi kardeş bu arada serseri profesörlüğün hamallığından başka bir şey yapamıyoruz

• beşinci sınıftan sonra okumadım ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ikinci ünv okumak yerine biryerde girip çalışıp tecrübe sahibi olmak bana daha mantıklı geldiği için tercih etmiyorum. illa okuma aşkım varsa master falan yaparım. ama heryer tecrübeye bakıyor çünkü zaten herkes ünv mezunu.

0|0
    0|0
    • onu denedim ama şuan bana daha iyi referans olacağına inandığım bir vakıfdan burs alıyorum.

• Hayır ama 2. üniversite olarak açıktan okuyan arkadaslarım vardı.

Mesela fizik okuyor, açıktanda isletme.

0|0
    0|0
    • Fiziği hangi ünide okuyor ?

• 2den 3e gectiler bu donem okulu uzatmadılarsa.

acıktan okumaya basladıklarında 1. sınıftan 2. sınıfa gecmislerdi.

• Kiz? Erkek?

Yükleniyor...