Neden ben ayrıldım der?

İlişkimiz bitti . Ben ayrıldım. Ama ayrılmak zorunda kaldım nedenini sormayın lütfen. Yakın bir arkadaşım var. Ortak. Onunla çaktırmadan konuşup durumu yoklamasını istedim.sonra konuşmalarını bana anlattı. O seviyormuydun Öyle hissettiriyordun etrafa diye sormuş. Hayır demiş. Noldu neden ayrıldınız falan demiş. O da öyle istedim :) demiş. Halbuki ben ayrıldım . O da kem küm edip kabul etmişti. Şimdi ise sevmedim sevseydim zaten bırakmazdım demiş. Bir hafta geçti ayrılalı. Bu mesajı arkadaşım bugün attı . Ne yapmaya çalıştığını anlamadım. Ben ayrıldığım halde neden öyle istedim demiş ki. Ayrıca ayrılınca erkeklerin zaten hiç sevmemiş gibi yaptığını bir dergide okumuştum. Yorumlarınızı bekliyorum

Güncellemeler:
Lütfen yorumlarınızı merak ediyorum biraz uzun yazdım biliyorum ama ne yapayım durum böyle :D
Daha çok cevap lazım gaza gelin hadi ya :D
Yani gurur mu yapmış ?

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• Gurur yapmış aldırmaz güçlü görünmek istemiş.

0|0
    0|0
    • Aslında nasıl düşünüyor sence ?

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• kendi gururunu yere düşürmemek içindir yani kovulan taraf değilde kovan taraf benim gibisinden hareket etmiş birde senin arkadaşının gönlünü feth etmek içinde yapmış olabilir yani sevmedim ben seni seviyorum onunla birlikte olma nedenim sensin, seninle tanışmak için onunla birlikte oldum diyebilmek içindir eğer bunları arkadaşına söylememişse yakın zamanda söyler arkadaşının sevgisini kazansın diye

0|0
    0|0
    • Yok canım arkadaşımın sevgilisi var :D

• teşekkür ederim

• Önemli değil bn teşekkür ederim

• Egosuna yedirememiş arkadaş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kendini ezdirmek istememiş gibi geldi bana.

0|0
    0|0
    • Bana da biraz öyle geldi.

• Teşekkür ederim :)

• rica ederim :)

• kuyruk acısı bacım erkekliğine sığdıramamış terkedilmeyi :D

0|0
    0|0
    • Hayrı yani . Sevmemiştim dediğini okuyunca şaşırdım. Normal bir şey mi bu hiç umursamıyormuş sanki hiç sevmemiş gibi davranması?

• Yok hayır Facebook'tan konuştular .kız şifresini verdi mesajlarını okudum

• madem ayrıldın umursama sende uğraşma hiç bacım.

Yükleniyor...