Sporcu Genclik İçeri

Günlük protein ne kadar alırsınız ortalama ve hangi yiyecek agırlıklı alırsınız Et olmadıgı zaman hangi yiyecekten protein saglarsınız?

Evet ben haftada 2 kere ton balıgı yerim günlük sabah 2 tane yumurta öglen tavuk aksam sebze falan ortalama 40-50 gr protein alırım 50 yide gectigi günler olur

0|0
58

En İyi Erkek Görüşü

• - bulk dönemindeysem protein ve karbonhidrat agırlıklı az yaglı besinler tüketirim.

- definasyon dönemindeysem protein agırlıklı karbonhidrat az ve yağsız besinler tüketirim.

Whey Protein Tozu kullanımı konusuna gelince günde 3 ölçekten fazla kullanma karaciğeri zorlarsın .

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Protein tozu daha iyi oluyor spor sonrasi. Is guc derken sabah yumurta aksam tavuk bulamiyorsun. Zaten meyve suyu gibi oluyor. Biberon gibi 7/24 arabamda. Cok cok bulamadim spor sonrasi kfc de tavuk ya da kirmizi az pismis et de yerini doldurabiliyor.

0|0
    0|0
    • :)) sizin için önerim sabah meyve suyu yapabiliyosanız dogal yapın ya da migrostan dogal meyve suları var alabilirsiniz fitness yapıyosunuz dimi? :)

• Toz falan icmem. Evde ne yapilirsa yerim, cesitli yemenin daha saglikli oldunu dusunuyorum. Ton balik iyi sevenek salata ile iyi olur.

0|0
    0|0
    • oo ne diyosun ben makarnayla karısıtırp yıyorum mis gibi :) toz profesyönel yapanlar icin zaten gerekli ileri düzeyde :)

• Oyle :) zaten dersden kafa bunalinca iyi geliyor kosmak.

• Toz tavsiye etmem..

0|0
    0|0
  • Ben yemiyorum:(

0|0
    0|0
  • Spor yapmaya fırsatım olmuyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• günden güne değişir

0|0
    0|0
  • ton balığı pahalı arkadaşımmm ona verceğim parayla 1.5 kilo tavuk alırım ..

heee et yoksa 4 öğün yapıp 2 saat arayla pirinç veya bulgur tüketirim karbonhidrat çok önemli...

0|0
    0|0
  • bu soru spor yapanlar içinmi yoksa normal günlük yaşantımızda aldığımız proteğinmi .eğer normal günlük ise sabah 2 yumurta öğlen biraz tavuk eti ya da köfte akşam yine tavuk yerim günde 50 grm hayvansal protein alırım ama kışın salona başladığımda bu günlük 150grm ile 170 grm arası değişir

0|0
    0|0
  • günde 4 yumurta tüketirim o da en az, her hafta 3 gün balık,tavukta aynı şekilde, olmadıgı gunler de oluyor tabi :):)

0|0
    0|0
  • Ömür ton balıkla beyaz etle malesef gitmiyor yumurtada bir yere kadar insanın bünyesi almıyor multipowerın tozunu aldım kafam rahat günlük protein ihtiyacimi karşılıyorum yiyecek olarak genelde tavuk yoğurt süt yumurta ton balıklı salata yiyorum.

0|0
    0|0
  • Ne kadar alırsınız değilde ne kadar almalısınız sorusu daha iyi bence kilon 70 diyelim ortalama 105 gram protein alman lazım kardeşim.

0|0
    0|0
  • evde nepişerse o bide takviye alıyoz

0|0
    0|0
Yükleniyor...