Genelde ergen kızlar genelleme tüm kızlar neden böyle ?

Ben sokakta dolaşırken 365 günün hergünü,gördüğüm kızların tamamına yakını aranıyor vaziyette.Özellikle de ergen kızlar hep erkek peşindeler,değişik hareketler sergiliyorlar.Ya kendime soruyorum gördüğüm 5 kızın 4 ü neden aranır hiç mi sevgilileri yok hadi yok diyelim neden bu kadar ihtiyaç duyuyorlar.Sırf bu aranma işini sevmediğim için hiç aranmadım hiç de sevgilim olmadı mesela böyle devam etsin hiç olmasın..

Acaba sorun şu mu erkeklerin kızlardan daha çok vakit geçireceği şey var ama kızların yok.

Kendimden örnek vereyim errkekler spor,play station pc gibi sıradan ihtiyaçlarla vakitlerini geçirebiliyorlar,bende öyle tabi.Kızlar ise sadece face makyaj süslenmek bakılmak istiyor başka vakit geçirecek şeyleri yok sanırım.

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• Birazdan kızlar burayı yıkacaklar :)

Sende playboy adayısın sanırım 5 te 4 :D

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• İlgi çekmek istiyorlar. Farklı olarak ilgi çekmek istiyorlar.

0|0
    0|0
  • çok mu tikizledin loo :D gözlerin fırr diye fırlayacak yakında istediğimizi yaparız bizde insanız bizde spor yaparız .pc sanırım herkez vakıt geçirir v.b ve genel olarak erkeklerde kızlarda kendilerine ilgi gösterilmesini sever bakılmak ister -sevilmek ister seni 5-4 kız neden aranır demişsinde sana bunu düşünduren nedir ? belki sen öyle anladın Herkez istediği gibi yaşarr buna sen mi karışıcaksın ?

0|0
    0|0
    • Sende arananlardan çıktın.Bak erkeklerin çoğu sevmek ve sevilmek için aranmaz çoğu ihtiyacını gidermek için aranır .Bir çoğu da kızların umrunda olmaz anladın ?

• He aranandanım:D:D:D ALLAHIM Nolur sen yardım et ... Kardeşimm günümüzde o kızlar zaten ya oruspu oluyor ya da saftırık oluyor akılı olsunlar kendilerini kullandırmasınlar .. Av lanırken avlık olanlar farklı bişi anladın ?

• İnan her şey ailede bitiyor...Sevginin saygının ne demek olduğunu değerlerimizi bilselerdi böyle olmazdı.Daha 16 yaşında sevgilisini babasından üstün gören kızlar var babası şort giyme kızım dese karşı gelir sevgilisi o şort giyilmiycek dese tamam aşkım diyenler var gelde dövme :D

0|0
    0|0
    • Çoğu öyle görünürde.

• çoğunu görmüş olamazsın bazı kadınlar gibi erkeklerin hepsi aynı der gibi deme sende :)

• Ailede yetiştiriliş tarzlarından. :)

0|0
    0|0
    • Herşeyi de aileye yıkmamak gerekiyor aslında, ailesi düzgün olupta çocuğu hovarda olan çok var. Arkadaş ortamı aileden daha etkili diye düşünüyorum.

• Ergen erkeklerde anca oyun oynar zaten :/

0|0
    0|0
    • Bizim 25 yaşında oynadığımız oyunu oynamak için siz kızların aklı buna müsaade etmez.

• Ne oynuyorsun söyle bakalım

• Olgunluk yıllar geçtikçe kazanılır çünkü.

0|0
    0|0
  • Adı üstünde ergenlik

0|0
    0|0
  • Bilmem ki aranmak nasıl birşey hem bir erkek pc oyunu futbol vs gibi seylerle ugrasıyorsa çok boştur :/

0|0
    0|0
    • Onlarla ugrasmayan erkek yok canım :)

• Boş olmadığını dünyaya birdaha erkek olarak geldiğinde anlarsın.

Erkekler Ne Diyor 6

• Kızlar oyun oynamamıza çok laf söylüyor ama bazı ergen kızlar okadar boşlar ki onlarla uğraşmaktansa sabahtan akşama kadar pes oynarım daha iyi D:

0|0
    0|0
  • Ateşle barut misali.Kadın%erkek.

0|0
    0|0
  • Şartlar değişti be dostum herkes değişiyor artık devir değişiyor

0|0
    0|0
  • yanlissin haci hep erkekler kari kiz pesinde sokaklar da grup gruplar kizlara gelecek olursan o ergen kizlar yakti yikti beni onlar

0|0
    0|0
  • Ne bekliyorsun dostum para baronları yönetiyor dünyayı medyayı köpek gibi kullanıyorlar zihinlere o.puluk aşılıyorlar içki seks şehvet ee sonu ne ortada bırakılmış evlilik başıboş yetimler düzen nasıl bozulur ki

0|1
    0|0
  • İşleri güçleri yok abisi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...