SEVGİLİM SÜREKLI DEĞİŞMEMI İSTIYOR ?

erkek arkadaşım bana karşı çok ilgısız ve benım sureklı değişmemı istiyor örn,: kapanmamı... kendı başka bır ilde yaşıyor iznınde benım yanıma gelmek yerıne ailesının yanına gıttı ve butun ıznını orda geçiricekmış 15 gun . 1 hftası gerıde kaldı... telı süreklı kapalıı isten arayıp rahatsız edıyorlar dıye kaptıyormuşş bana bıraz önce yazdığı mesaj şu ya dedıklerımı yap ya da bıtsın... bıktım artıkk bırnın bana sarılmasını istiyorum sevıldığımı hissetmek istıyorumm duygusal olarak bırıne ıhtıyacım oluyor napıcam bunula 2 yıllık bır ilşkıyı çöpemı atmalıyım yoksa dedıkelrınımı yapmalıyım çok üzgün ve kararsızım Şu an :(

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• bukalemun muyum mk de.

0|0
    0|0
    • demedığım bır şey kalmadı ya kapan ya da bıtsın dıyorr napıcam ben kapanırım sorun değil ama bu tel kapatmalrı yanıma gelmemlerı neyın nesııı

• teşekkürler...sorun olursa yine sorabilirsin :)

• sağol ;)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• İznini benim yanıma gelmek YERİNE ailesiyle geçirecek kendini ailesinden değerli sanıyosun zannımca

0|0
    1|0
    • ya ne fesat düşüncelrını varya ailesine 1 saatlıkk yakınlıkda bır ilde yaşıyor sureklıde gıdıyor bız ıse yılda 2 3 kere grşbılıyoruz 1 hafda benım yanımda vakıt geçirebılırdı anlıyormusun fesat ınsan

• Ayril direk sevgi bu degil sakin boyun egme ama sakin

1|0
    0|0
    • :(( haklısıın daha çok ömrümü yıycek bu benımm allah bılır yapıycağım şeylerıde yaptırı karektersız bırıs asla değilim ama duygusal olarak bırıne ıhtıyaç duruyorum onu aldatmakdan korkuyorum:( sevgım dışında bır ortak yonumuz yok

• İyi bakalim hayirlisi olur ins. Sunu unutma kimse kimseden ne ustun nede alta esler icinde bu boyldir herkes ayniiii

• İNŞLH öyle olur..

• bakımlı olacaksın tabi ki

0|0
    0|0
    • sen soruyu ıyı okudun mu ? açık ve bakımlı göze batan bır bayan olduğum için kapanmmaı istiyor zaten

• Erkek arkadaşının değerini bil, değiş diyorsa değişmeye çalış.

0|0
    1|0
    • o kabulde... tel kapamalrı benı umursamamları ne olucak ?

Kızlar Ne Diyor 2

• Sana baski yapmaya hakki yok, neysen osun oyle kabul edecek ya da bitireceksin. Ezdirme kendini, uzmesine de izin verme.

0|0
    0|0
    • haklsıın normalde çok dık başlıyım ama arada sevgı olduğu için üzülüyorum ister istmez

• Karakterine kisiligine ozgurlugune saldiri bu ya bir bogun egersen bitersen oyle degil mi

• 2 yılı çöpe atmak kolay değil tabiki ama bundan sonrasını düşünürsen daha çok zamanın çöpe gidecek.Kim olursa olsun senin düşüncene,inançlarına,değerlerine saygı duymayan birine hayatında yer verme.

0|0
    0|0
    • herşeyın farkındayım çok kaba saba bırısı amaa keşke içimdekı sevgım bıtse bende sürünmesem böyle sevgım dışında hiç bır yonumuz tutumuyorr zıttızz

• Rica ederim canım.Karşına muhakkak seni sevecek seni anlayacak birileri çıkar.Hakkında hayırlısı olsun.

• inşlh canımm öyle olurr.

Yükleniyor...