Vücut geliştirme?

1-2 ay sonra BCAA kullanmaya başlicam zarari varmıdır?

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• 1- Çok erken kullanıyorsun.
    2- Gıda takviyeleri kimyasal içerir haliyle kimyasallardan üretilen bir şeye zararsız demek saçmadır.

Bence gıda takviyelerine para harcama benim kullandığım tek gıda takviyesi var o da omegadır balık yağı hapı yani. Sürekli taze balık bulamadığımızdan havalar malum haplara yöneliyorum mecbur. Konservelerde civa filan var zararlı miktarda değil ama yine de az da olsa tehlikeli bir şey. Haliyle civaya maruz kalacağıma hap kullanırım daha iyi.
    Onun dışında yok protein tozuymuş vs. geç direk. Protein tozu sağlıklı diyorlar. Akıl var mantık var onun içine aromayı nasıl yapıyorsun? Vanilya, kurabiyeli, çilekli, çikolatalı, muzlu vs. kimyasal maddelerle o tadı veriyorlar yani yapay bir şey bu. Bide tatlandırıcı filan ekleniyor genelde bazı ürünlerde olmuyor ama çoğunda tatlandırıcı mevcuttur, ayrıca renklendiricisi, protein miktarı içeriği vs. peynir altı suyu olayını geçsinler zaten. Bir çok şey katılıyor içine. Uzmanların sağlıklı dediğine filan bakma. Adama veriyorlar parayı öyle konuşuyor.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 5

• zararı olmaz

0|0
    0|0
  • zarari yok faydasida yok para tuzagi.

0|0
    0|0
  • Korkacaksan bu işlere girmeyeceksin bro

0|0
    0|0
    • Yok hocam korku yok sadece merak ettim mesela dün omzumu sakatlafım antremanda ödem oluştu.😂

• kac aydir yapiyosun spor

0|0
    0|0
  • Zarariyo faydasinda yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...