Squatin ne zamandan sonra etkisini görürüm?

Arkadaslar 3-4 gundur squata basladm kalcalarimin sklasmasi icin. Ne zamandan sonra etkisini gormeye başlarım? Simdiden tesekkurler

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• 2 ayda gözle görülür

0|0
    0|0
  • aynı gün etkisini gösterir.

0|0
    0|0
  • kalcalarının dolgunluğuna bağlı büyük kalça 2 yıl , orta buyuk kalça 1 yıl, çıtır kalçası 6 ay

0|0
    0|0
  • 2-3 ay zaman gereklidir gözle görülmeye başlar .squat ve deadlift vazgçilmezdir bayanlar için bence .Bunun yanında beslenmene çok dikat etmelisin yoksa çalışmaların boşuna gider ..

0|0
    0|0
    • Duzensiz beslendiğim doğrudur :S

• hafif ağırlık çok tekrar ve hızlı tempo yağ yakımı için iyidir ama eğer biraz kas elde etmek istiyosanız ağır girip kasları uyarmak bana daha güzel görünüyor ,Yani düşünsene kalçalarda kaslardan oluşuyor dimi yağsız ve daha sert görünen bir kalca hangi kız istemez ..bu çalışma programları sizin vucut şeklinize göre değişkenlik gösterebilir tamamen size kalmıştır..bu arada sebzeden zarar gelmez vucudun vitamine ihtiyacı vardır çalışırken kaybetiklerimizi geri almalıyız

• Set sayisini ve hızını artirmam yararli olur degil mi ?

• BU İŞLER GENETİKTİR ONUN Kİ BÜYÜÇEK SENİKİDE BÜYÜÇEK DİYE BİŞEY YOK

BESLENEDE DİKAKT ETMELİSİN

BUNUN BELLİ BİR ZAMANI OLMAZ 2 AY DA ŞÖLYE KAS YAPIYIM BÖYLE OLSUN YOK

HERŞEY SANA BAĞLI

AMA ÇOK ZAMANINI ALIÇAĞINI SANMIYORUM

0|0
    0|0
  • vücuduna ve bekletiğin etkiye bağlı

0|0
    0|0
  • Bekle 1-2 ay,sabret:D Ağırlıkla mı yapıyosun yoksa kendi başına çök-kalk şeklinde mi?

0|0
    0|0
  • 3 ayda farkı kesin hissedersin emin ol taki çok büyük değilse :D

0|0
    0|0
  • Her gün düzenli yapar isen minimum 1-1.5 ay sonra hissedersin kalçalarındaki ve bacaklarındaki dolgunluğu

0|0
    0|0
  • sıkı diyet ve protein alıyosan 1 ayda bile yoksa 2 ayda görürsün squat iyidir calıs :D sexi gözüktürür

0|0
    0|0
    • Normalde cok yemek yemiyen biriyim kahvaltida bile oyle peynir yumurta filan . Yogurt tuketiyorum. Umarim bir etkisi olur ya

• atamıyorum mesaj eklemen gerek :D

• 2-3 ay sonra

0|0
    0|0
  • spor salonunamı gidiyorsun evde mi çalışıyorsun?

0|0
    0|0
    • Peki bakalm tesekkurler :)

• Önemli değil :)

• bana squat deme deniz şortunu yırtmıştım :D

0|0
    0|0
  • en az 4 ay

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben 3 aydır falan yapıyorum en doğru şekliyle hiç bir fark göremedim :D

Duruşun bile çok önemli hızlı hızlı yapman gerek ayreten indiğin zaman bacaklar içeri geçmeyecek,paralel olacak böyle yoksa hiç bir işe yaramaz.

0|0
    0|0
    • Anladm . Ya hicmi fark yok ? :(

• hızlı hızlı yapmana gerek yok eğer kasları çalıştırmak istiyorsan yavaş inip normal hızla yukarı kaldıracaksın.aşağı inerken.kasların gerilimini hisediceksin ,en yoğun gerilme noktasında yukarı çıkıcaksın .Kaslar böyle çalışmış olucak yapabildiğin max ağırlık ile çalışıcaksın ne hafif ne çok ağır.

• daha yeni başlamışsın 1aydan sonra belli olur

0|0
    0|0
  • 2-3 ay sonra etkisini görürsün

0|0
    0|0
Yükleniyor...