Üyelikte yaş sınırı sorunu

bu siteye üye olurken 18 yaş altındakileri almıyorlarda o çocuklar durum böyle olunca yaşlarını yüksek gösterip giriş yapıyorlar ve tüm içeriklere erişebiliyorlar bu sınırlamanın hiçbir faydası yok, bunun yerine küçük yaştakilerde alınsa ama onların bazı konulara alanlara erişimi kısıtlansa daha faydalı olmazmı

Güncellemeler:
şu karşı çıkanları sil admin 18 yaş altındalar galiba :)

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• Gördüğümü şikayet ediyorum yaw :D

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Kimin kaç yaşında olduğunu anlamanın imkanı yok.

Siteye üye olurken TC kimlik no istenecek hali yok ya..

0|0
    2|1
  • Bir şekilde cevaplarında yorumlarında açık veriyorlar , üyelikleri siliniyor .O dediğin olanak dışı ...

0|0
    0|0
  • aynen cok mantikkli. simdi de 14-15 yasindakilerin sorma seklinden kucuk olduklari belli oluncada 18-19 uz deyip yalan söyluyorlar

0|0
    0|0
  • gene yaşlarını büyük gösterip kısıtlı alanlara erişebilirler, ne farkı var ?

1|0
    0|0
    • amacı kısıtlı alanlara erişmek olmayanlarda istemesede görüyor bu düzende ama öyle olunca ard niyeti olmayan kendi yaşını yazar girer sorusunu sorar çıkar, ard niyeti olan zaten engellenemez bu sınırlamanın mantığı yok

• Olmaz.

0|0
    1|1
  • öylesi daha zor ve zahmetli yöneticiler için. onlar da biliyo yaş büyüterek üye olunabileceğini zaten umurlarında değil yargıya karşı "ben 18 yaş altına sınırladım" diyerek görevini yapmış oluyor.

0|0
    0|0
  • Tc kimlik numaramızıda mı vereydik

0|0
    0|1
  • Ne farkeder aynı kapı ya çıkıyor

0|0
    0|0
  • ne farkeder tv de 13+ 18+ yazıyorda o yasın altındakiler hemen kanal mı degistiriyor sanki...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Faydalı olur tabiki. ben 16 yaşındaki kızın sorusuna cevap verdim terslendim :) oysaki 16 yaşında burda olması sakıncalı bence

0|0
    0|0
  • Kısıtlama olduğunu görünce, yeni üyelik alıp yaşı yükseltmeyecekler mi ?

0|0
    0|0
  • Aynı kapıya çıkıyor

0|0
    0|0
  • biz üstümüze düşeni yaptık olusabılecek olumsuzluklardan mesul değiliz diye düşünmüş olabilirler

0|0
    0|0
  • valla akıl yaşta değiş başta 25 likleride görüoyruz kürtaj gazisi olan adamlar oha diyicek sorular suryo 15 likleride gördüm helal olsun diyecek kadar mantıklı yorumlarda atıyorlar ...

1|0
    0|0
Yükleniyor...