Verdiğiniz cevapların kelebek etkisi yarattığını düşündünüz mü?

Verdiğiniz bir cevabın birinin hayatında hayal bile edemeyecek sonuçlara yol açtığını,hayatını değiştirdiğini düşündünüz mü?Buna özen gösteriyor musunuz ya da umursamıyor musunuz?

0|0
14|11

En İyi Kız Görüşü

• Umrumda değil :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Ben yazarım ama muhakkak etkisi olmuştur.

0|1
    0|0
  • Eskiden agzıma ne gelirse söylerdim şimdi anlamlı ve baya güzel edebiyat yapıyorum

Acık sozlu olusum bir cok arkadasımın hayatında yön değişikliğine yol açtı

0|1
    0|0
  • geri döndükleri zaman beni önemsediklerini,fikirlerimin onlara yakın geldiğini anlıyorum hoşuma gidiyor bu da.ama bazen umursamadığımda oluyor garip sorular olduğunda.

0|1
    0|0
  • Düşünmedim hiç :\

0|1
    0|0
  • zannetmiyorum

0|0
    0|0
  • Umursamıyorum.

0|0
    0|1
  • Soru hakkında mantıklı olabilecek cevapları veririm

Uygulayıp uygulamamak , inanıp inanmamak kişiye kalmış

0|1
    0|0
  • Sorunu çok sevdim.. 5 yıldız, yüs puan sana..

Evet verdiğim cevapları ciddi bir üslup ile yazmaya dikkat ediyorum, soran kişiye yardım etmeyi amaçlayarak yazıyorum.

0|1
    0|0
  • Fazla umursamam.

0|0
    0|1
  • Hiç o yönden düşünmemiştim ama o tür sorular göremiyor (bkz. beni seviyor mu , tipim nasıl , anne babalarımızın en çok kullandığı söz vb. ) ki insan hayat değiştirecek cevaplar versin ..

0|0
    0|0
  • umrumda bile değil :///

1|1
    0|0
  • hayır düşünmedim

0|0
    0|0
  • Umursuyorum tabiki. Mesela üyenin biri soruyor '' İntihar etmeyi düsünüyorum '' diye. Böyle bir soruyu soran zaten bunalımdadır psikolojik sorunları vardır. Bende ''et ozaman mk '' desem bu salak gitse ölse benim suçum olucak :/

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• kendi aklıyla değilde burdaki cevaplara göre davranıyorsa zaten sıkıntı var demektir..

0|1
    0|0
  • Bir çok kişiyi tımar edip toplumdan uzaklaştırdığımı biliyorum

Kendimle ne kadar övünsem azdır o yüzden sizde benimle övünün.

0|0
    0|0
  • ben özen gösteriyorum verdiğim cevaplara ciddi olmaya çalışıyorum bazen dalga geçiyorlar ben dalga olsun diye sordum diye bozuluyorum biz o kadar yazıyoruz adam dalga geçiyor :) canları sağolsun. bazende ulen bu nasıl soru dur şuna öyle bir cevap yazayımki diyorum ama kimseyi kırmak istemiyorum vazgeçiyorum :) ama cidden o kadar saçma sorular soruluyorki aklım almıyor yani o derece.

0|0
    0|0
  • ciddiye aldığım sorulara bir kişi gerçeklerin farkına biraz varsa kardır mantığıyla cevap veriyorum ama ne kadar faydalı oluyor o tartışılır

0|1
    0|0
  • Umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • sorunun ciddiyetine göre cevaplar veriyorum.mümkün olduğunca tecrübelerimi aktarmaya çalışıyorum.kendi yapmayacağım şeyi fikir olarak yazmadım hiçbir zaman.

çünkü benzer şeylerin benim de başıma gelme olasılığı olabilir.

0|0
    0|0
  • Verdiğim tüm cevaplar Çifte Atan At Etkisi yapıyor.

Ondan eminim

0|0
    0|0
  • düşünmüyorum

cvbı yazıp ardıma bahmıyorum

0|0
    0|0
  • Umrumda olmaz

0|0
    0|0
  • Hicbir zaman düsünmedim, düsünmem de..

Ne benim yazılarımın ne de sitedeki baska yazıların...

Sahsen bu sitedeki cevapların insanın hayatını degistirecegini düsünmüyorum. Bırak hayatını, gününü bile degistirmiyordur.

Etrafınızdaki yorumlara bakın bir..

Sizce hayat degistirebilecek yorumlar mı?

Bir, iki cümleyle hayat degisseydi, eminim ki yazdıklarımdan bircok dünyalar degisirdi.

`ZayıfGölge.

2|0
    0|0
    • En mantıklı cevaplardan biri ..

• Tesekkür ederim.

Sizin bu cevabınız sayesinde de `Gizli` yazmadıgımın farkına vardım. Onun icin de ayriyetten bir tesekkür ederim. :)

• özellikle insanların fiziksel problemleriyle ilgili sorularına cevaplar verirken çok dikkat etmek gerektiğini düşünüyorum. kimsenin hayata küsmesine sebep olacak şeyler söylenmemeli.

1|0
    0|0
Yükleniyor...