Nasıl futbolcu olurum?

Yaş 22 nasıl futbolcu olurum bu saatten sonra?

0|0
15

En İyi Kız Görüşü

• Futbola yeteneğin varsa Bal liginde mücadele eden takımların seçmelerine katılabilirsin

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu saatten sonra olmaz. Benim yeğenim bile 9 yaşında spor kulübüne yazıldı burada. Alt yapı önemli. Senin yaş ilerlemiş haliyle bu saatten sonra tam verimli esneyemezsin bacakları açamazsın, Oyun zekası vs. bir çok şey öğretiliyor küçük yaşta başlaman gerekirdi.

0|0
    0|0
    • doğru ama bir şans verilirse bana çok çalışıp o açığı kapatırım ayrıca kick box geçmişim var 4 yıllık.

• Usta o çok zor işte seni kolay kolay hiç bir kulüp almaz alsa bile en alt lig takımlarından biri alır ama oradan üst liglere çıkıdan da keşfedileceksin de yıllar alır. Zaten ülkemizde alt yapı ve keşfedilen oyuncuları biliyorsun hadi Brezilya, Almanya, İspanya gibi yerlerde olsa tamam dediğin olabilir belki de bizim ülke de bu futbol zihniyetiyle olacağı imkansız. Bak süper ligde oyuncumuz var süper lig takımlarından büyük takımlar keşfedemiyor ama elin ispanyolları, italyanları vs. keşfediyor sen düşün gerisini.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 4

• Çok geç usta. Küçüklükten eğitim alacaktın

0|0
    0|0
    • farkıdandayımda balotelli bile 23 yaşında başlamış futbola :D

• La bir adam vardı balotelli olmaya bilir baya geç başladıydı drogbada olabilir. zencinin biri işte :D

• Öyle bişey yok usta :D yemişler seni :D Git üniversite oku bişeyler yap :D He illaha futbolla uğraşıcam diyorsan genç spor kulüplerine yazıl

• şimdi başlasan 26 yaşında anca büyük takımlarda olabilirsin o da bir ihtimal

0|0
    0|0
  • futbol kursları var

0|0
    0|0
  • Zor ama gidip konuş belki denemeye alırlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...