Sizce ayrılmalı mıyım ?

arkadaşlar dün sevgilimin doğum günüydü ama onun doktora randevusu olduğuicin buluşamadık yani istese 1 gününü ayırabilrdi , haftaya buluşuruz demişti ..bayağ tartıştık ben soğuk bir şekilde doğum gününü kutladım o da teşekkur etti ama yaklaşı 2 gündür hiç mesajlaşmadık ben onun haksız olduğunu dusunduğum ıcın mesaj atmıyorum onun mesaj atmasını beklıyorum ama o da kendını haklı buluyor kendınce belkıde o yuzden mesaj atmıyorum.. bu durumda hatasını anlayıp mesaj atmasını bekledım ama mesaj atmadı sizce beklemek yerıne bir ayrılık mesajımı yazmalıyım ona

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• siz kızlar neden hep aynısınız.

0|0
    0|0
  • Aklına kısa sürede ayrılma düşüncesini getirebiliyorsan ayrılmalısın bence.

0|0
    0|0
    • ama sen benm neler hıssettığımı bılemezsın

• Evet bilemem ama yorumlarından gözlemleyebilirim, bu tartışmada kimin haklı olduğu önemli değil, sevgilinle aranda geçen uzun tartışmaları kimse bilmiyor. Sorun kendi ilişkini burada ki insanlara sorarak kararlar almanda. Bu senin ilişkin ne yapman gerektiğini en iyi sen bilirsin. En azından ayrıntısıyla bir yakınınla paylaşabilirsin. Ama kimsenin söylediklerine göre hareket etme.

• Haksız olan sensin bence :(

0|0
    0|0
    • nedennnn

• Anladim tamam saolasn

Kızlar Ne Diyor 4

• Bekle biraz daha

0|0
    0|0
    • beklemedeyim hatasını anlamalı

• ayrildikdan sonra dayanabilceksen ayril. sonradan dayanamayip geri doneceksen kendini kucuk dusurme bekle biraz

0|0
    0|0
  • Bu adam seni takmıyor galiba

0|0
    0|0
  • bende mesaj atmadı dıye ayrıldım ama su an pısmanm yenı bırıyle ve bu benım canımı cok yakıyor sende benım hatama dusme

0|0
    0|0
    • haklıyken haksız durumuna da düşmek istemıyorum tamam saol canım

• o da haksızdı ama bak sımdı ayrıldık sen dayanabılceksen ayrıl

• tamam canım mesaj atmcm

Yükleniyor...