Kilo vermek istiyorum ne onerırsınız?

Evde au bısıklet benzerı spor aletı var evım ılerısınde yurumek ıcın ozel alan var zayıflamak ıstıyorum neyle ne kadarla baslamalıyım spora evde yapmak ıstıyorum?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yağları vücudumuz enerjı olarak kullanmak adına depo eder, yaglarin depolandigi yer kisiye gore degisir.. kimi gobekte kimi basende kimi yanlarda ve bazende tum vucuda yayilabilir, o nedenle bölgesel yağ yakımı diye birşey yoktur inanmayın böyle şeylere... yağlarından kurtulmak için günlükk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor ayrıca kaslarını korumak adına proteinli beslenmeyide unutmamak gerek.. umarım anlatabilmişimdir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evde yapılmıyor ki 2 gün yapıyosun 3 gün yapıyosun 4 gün ııı ııııı 😞 Bölgesel zayıflama için doğru hareketleri de tam bilemiyosun. Salona yazılmanı tavsiye ederim ☺

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• diyet kanks

1|0
    0|0
    • Yemek yemıyomkı hareket lazım hareketsızlıkten kılo aldım yoksa hareket edınce cok yesemde kılo almazdım

• calorie deficit

1|0
    0|0
    • yoo yemekle alakasi kilonun durumu vucudunun fit kalmasi aktif olmakla alakali kilo tamamen ne yiyip ictigin.

• Onla alakalı olsaydı tamamen suanda asırı zayıf olmam gerekırdı ben uc aydır ıkı ogun yıyorum oda kus kadar yemek yıyemıyorum mıdeme oturuyo hemen

• Gerek var mi, birak seni begenen oyle begensin..

1|0
    0|0
    • Benı boyle begenen cok merak etme ben ıstıyorum kılo vermeyı

• 😱😱Pardon cikis ne tarafdan?

• Sen sus sana gıcıgım sen gıt o kıza tmmı artık ne kadar begendıysen kızı bellı ettıysen kız sana oyle yapmıs pıslık

• şınav çek reyiz :D

1|0
    0|0
    • 5 taneden sonra nakavt oluyom :D

• Öncelikle bir spor salonunda yapman daha sağlıklı olur ama ilk zamanlar yürüyerek başla günde 3 kere 15 dakika olarak yürü ilerleyen zamanlarda koşuya çevir süreyi uzatadabilirsin ilerde ona sağlıklı beslenmeye özen göster

• Saglıklı beslenme hoc yok ama cabalıcam yuruyus kosma alısıgım ya o yuzden zorlanmam tskler :)

• Şeker ekmek kes düzenli uyu ve düzenli yemek ye bol bol su iç her gün yürüğüş yap vr squat yap hem kişo verir hep taş gibi olursun

1|0
    0|0
  • İnsan gibi ye

1|0
    0|0
    • Yemek yemıyorum ya yemıyorum azıcık yıyorum aburcuburda yemıyorum eskısı gıbı ama kılo alıyorum eskısıne oranla cunku hareketsızım evden cıkmıyorum

• Yemiyorsan nasıl kilo alıyosun bayan? Kilo alıyosan kalori alıyosun demektir. Kalori alıyosan yemek yiyorsun demektir. Bu kadar basit

• Aldıgım kalorıyı yakkamıyorumdur mesela bak suana kadar okus vs son sene derahane derken epey hareketlı bı yıldı mezun oldum yenıdennhazırlanıyorum evden cıkmıyorumhareket yok ve depresyondayken cok kılo aldım yataktan cıkmıyodum yıyodum uyuyodum ustune az yesende hemen kılo oluyodu o sekılde

• Bol bol kardiyo ve karın egzersizi yapabilirsin. Sporda seni terletecek kıyafetler giyip azmet pes etme sporla beraber kesin sonuç alabilirsin tabii zamana karşı sabırlı olursan.

1|0
    0|0
    • Dostum sorun değil en başta dediğimde ısrarcı oluyum karın egzersizi ve kardiyo antrenmanları vücudunu dengeye sokacaktır başarılar dilerim

• profildeki sen ise kilo alman lazım 😂😂

1|0
    0|0
  • mekik cek, karin yaglarini eritir

1|0
    0|0
  • Kac kılo?

1|0
    0|0
  • Diyet ve sporla paralel bir şekilde kilo verebilirsin

1|0
    0|0
  • bir hafta boyunca corba seker ve ekmek yasak

1|0
    0|0
    • Corba nıye yasak ekmek yemıyorum sekerde tatlı sevıyorum ya cıkolata falan

• Oyle ayna karsısında fotom yok

• anladim gorseydim yorum yapardim

• 56 kiloysan süpersin incecik olmaya gerek yok böyle devam

1|0
    0|0
    • Incecık sevmıyorum zatende bence 50 kılo ıdeal o yızden

• öyle olsun ama kendini sıkma kilon gayet güzel vücudunu sıkılaştırabilirsin ama pilatesle güzel görünmek istiyosan

• Spor saglıktır hem herkesın yapması gereken sporu yapcam pılates falan beceremem ben ugrasmamda yurumeyı kodmayı sevıyorum onları yaparım ıp atlarım mekık sınav bazı egzersız hareketlerı yaparım yeter bana

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...