Hoşlandığım kızın apartmanın önünde yatsam sabah işe giderken beni görse ne düşünür kızlar ?

Biliyorum sacma gelicek ama kızla birbirimizi tanıyoruz evinide biliyorum cok yakın havada güzel gidip uyusam kapısının önünde ne düsünür hoslandığımı bilmiyor daha ? :D

0|0
11|14

En İyi Kız Görüşü

• Romanyik komedilerde hep izledik bunları. Bayat ama etkili taktik bro.

0|3
    0|0
    • Nerden buluyon böyle sikko soruları, işin b*ktan tarafı benide sürüklüyon peşinden :A

• orta parmağını yalarım <3

Kızlar Ne Diyor 10

• yarın birgün de yüzüne vurur köpek gibi kapımın önünde yattın diye . sacmala be kardeşim ne alaka deli misin sen ?

0|0
    0|1
    • ama cok seviyorum sence böylemi görür gercekten ?

• evet öyle olur sahsen benım cok sevdıgım ınsan gelse o bıle yatsa kapımın önunde ıyı düsünmem ben cocuk musun sen bu ne sacmalık derım

• Acır. Evsiz kalmış garibim deyip içeri alır, sıcak çorba verir.

Sana da aşık olmaz.En fazla kapıcı gözüyle bakar. Ben olsam öyle yapardım yani.

0|1
    1|0
  • bozuk para bırakıp geçer

0|1
    0|0

• yaani biraz aciz konumunda olursun gibi. kimi kızlar kapısına kul köle olunmuş gibi algılar ama şahsi fikrim acizlik olduğu yönünde. adam gibi çık karşısına konuş ne gerek var kendini süründürmeye. hem oldu da sevgili oldunuz diyelim, devamını düşün.önceden kapımda sabahlıyodun artık benim için ne yapıyondan tut, zaten sen kapımda yatmıştın ben ne istersem yaparsın mantığına kadar.

• daha bilmiyorsa ne gerek var ki şimdi bu film sahnesine :) önce bir kendini ifade etmeye çalışsan olmaz mı

0|0
    0|0
  • Ben görsem serseri derdim.

0|0
    0|0
  • Kadınlar, karşılarında güçlü erkek görmek isterler; ayılıp bayılanı değil.

1|0
    0|0
  • Sana ezik lan bu der bence . Ayrıca biraz gururlu ol ve çok değer verme , kaybedersin sonra . Sen kendi ağzınla söylüyorsun senin ondan hoşlandığını bilmiyor diye . Bilmeyen biri için buna değermi?!

0|0
    0|0
    • bende yapmayı düsünüyordumda peki ne önerirsin .D bu durumda bize merhabamız var muhabbetimizde var ?

• Bu tarz eziklikler yapmada ne yaparsan yap .

• hosuna gider/

0|0
    0|0
  • öööf ne basit hareketler az ağır ol ya ne bu aptal aşık haller cık cık cık

0|0
    0|0
  • bence asansörde yat asansöre binince seni görür arka fondada asansör müziği ayy çok romantik asdfg :D

0|0
    0|0
    • adamla dalga gecmeyin lan bende yaptım :D sonra sabah 5 e doğru boynu tutuluyor insanın :D

• sağol İNŞ. :D:D

Erkekler Ne Diyor 14

• Kızın yerinde olsam önüne bir tas su koyarım .

Götlerini kaldırıyosunuz böyle sonra biz uğraşıyoruz mk .

0|1
    1|1
  • senden hoşlandıysa '' ayyy kıyamam saanaaaa '' der :D eğer hoşlanmadıysa '' berduşa bak tipsiz seniiii '' der tahminimce.sen bunu yapmadan önce sen git kıza açıl belki olumlu bir cevap verir, olumsu olursa cevabı öyle yat evinin önünde.

0|0
    0|0
  • seni cepte görür bu sefer istersen brad pitt ol suratına bile bakmaz...

0|0
    0|0
  • böyle numaralara gerek yok hacı neden yatıcaksın bütün gece sabah erkenden git bütün gece yatmış gibi yap :D

0|0
    0|0
  • Ya etkilenir ya da ruhsuz biriyse aptal mıdır nedir diye düşünür de bence kimse için öyle sokakta yatmaya değmez.

0|0
    0|0
  • Yaş 12 mi ?

0|0
    0|0
  • Senin gibiler yüzünden her kız aynısını istiyo 2 dk rahat durun

0|0
    0|0
  • Bence güzel bişey yap heralde özle hisseder

0|0
    0|0
  • tinerci sanar seni

0|0
    0|0
  • ama cok seviyorsun sence öylemi görür gercekten ?

0|0
    0|0
  • Sansin varsa bile kaybedersin

0|0
    0|0
  • türk filminde yaşamıyoruz, evsiz falan sanır seni :D

0|0
    0|0
  • Kadınlara acındrırsan onlarda sana acır. Olacağı bu.

0|0
    0|0
  • napıyor bu mal diye falan düşünür heralde

0|0
    0|0
Yükleniyor...