Erkek psikolojisini anlamak :)

Arkadaşlar bu erkeklerin artık elimdesin oo ayrılamazsın da yaktım çıranı hissi güveni nedir ya. Kadın doğası gereği hep fedakar hep yapıcı bu yüzden bazı şeylerden ödün verip ilişkilerimizi kurtarmak için çabalayabiliyoruz bazen, daha güzel şeyler olsun istiyoruz gün geçtikçe ama erkeklerde bu durum tam tersi. Beraber geçen gün arttıkça ilişkinin süresi uzadıkça bir 'ne de olsa artık ayrılamazsın' güveni geliyo. İlgilenmemeler, aramamalar, sormamalar.. Niye her şeyi kullanmaya endekslisiniz ?

0|1
2|37

En İyi Erkek Görüşü

• esselamunaleykum: Turkıye gibi 3 sınıf ülkelerde kitap okuma oranı özelliklede erkeklerde çok düşük olduğu için, "sevgi" kavramından pek anlamazlar ve tüm ilişkiye cinselliğe bağlıyorlar. bu yuzdendırkı kadınları "cinsel obje" olarak goruuyorlar. özellıkle türke rkekelrıne karsı son derece dıkkatlı olmanızda fayda vardır.. ama suc sız bayanlarda cunku nerde bir "kurtlar vadısı" ızleyıcı tipi varsa donup ona bakıyorsunuz. "ay cok maço cok sınırlı, nerdeyse bana tokat atıcaktı" gibi saçma sapan anlık dusuncelerle o hanzolara yuz verıyorsunuz. durumu düzeltmek sız bayanların elınde. o hanzolara yuz vermeyınkı onlarda kendılerını duzeltsınler. hoşçakalın.

1|0
    0|0
    • Sahiplenmenin vermiş olduğu rahatlık çok başka bir şey bence pek kültürle alakalı olduğunu sanmıyorum

• inanın tamamen kültürle ve kişinin hayata bakış açısıyla ılgılı bir durum. mesela rus kadınları neden encok türkıyeyı tercıh edıyorlar? türk erkeği "yakışıklılık" sıralamasında dünyada en alt sıralarda. ne ıcın geliyorlar pekı? para ıcın. türk erkegının parasımı cok? hayır. sadece eslerını aldatma potansıyelı en yüksek cahıl erkek tıpı oldukları ıcındır. bu ulkedekı kadınların kaderı kendı ellerındedır. kadına değer evrmeyen ve ozellıklede kitap okumayan kendını geliştirmeyen erkeklerden uzak d

Erkekler Ne Diyor 36

• umusamamazlık önemsememezlik den kaynaklı. birde bu sevgi değilde hormonal duyguların tatmini oluyor. seven erkek saygı gösterir. arar sorar ilgilenir dert cıkarmaz yuk olmaz calısır gayret eder vs vs .. cogu erkek üreme güdüsünden kaynklı hormonlarının esirdir. insan olmak zor. basarabilenler iyi aile babası oluyorlar. bulan kadınlar sanslılar..

1|0
    0|0
  • canım kardeşim,erkekli kızlı bir çok kişinin huyudur bu.birisini elde etmek için olmadıkları birisi gibi davranırlar,sevgi gösterisi yaparlar vs.vs. o kişiyi elde ettiklerinde ise artık ''etkilememe,uğraşıp durmama gerek yok,o zaten yanımda'' gibisinden düşünceler kendini göstermeye başlar.daha doğrusu orjinal kişiliği ortaya çıkmaya başlar.herkesin dediği ''kendin ol yeter'' sözü bu nedenden dolayı söylenmiştir bence.olay bundan ibaret.hadi eyv.

1|0
    0|0
  • sahiplenmek isterde önce kendini teslim etmeli erkek.

1|0
    0|0
  • Doğamız gereği

1|0
    0|0
  • huyumuz kurusun :/

1|0
    0|0
  • gzel bir tespit kadında biraz renklı olsun sıkılıyoruz demekkı.

1|0
    0|0
    • Her şeyi kadından bekleyin zaten, tek başımıza mı yaşıyoruz bu ilişkiyi.

• İşine gelmeyen bir konu olunca hep kaç sen zaten, iyiii

• tamam pekı sozum olsun ekleyım sonra konusuruz.

• Üzerime alınmadım resmen :) İstisnayım ben bu konuda. Neredeyse 1,5 yıl önce bitmiş gitmiş ilişkim için halen uğraşıyorum denebilir. Yapmadığım jest, yapmadığım güzellik, sürpriz kalmadı. Şarkı yaptım onun için, hediyeler aldım, özel tarihleri hiç unutmadım, ne dese yuttum :) Ama olmayınca olmuyor. İstisnayım istisna.

0|0
    0|0
  • Kadınların ben çok azının fedakar olduğunu gördüm genelde erkeğin başına bela açar onu borça sokar cafe restoranda yiyebileceğinden fazlasını sipariş eder iki lokma alır bırakır hesabı kitler... İlişkide en çok işi zaten erkek yapar aramazsa suçlu ararsa suçlu kıskanırsa suçlu kıskanmazsa suçlu nasıl olacak ? Erkek küçüklükten her şeyi kullanmaya odaklanmış zaten öyle büyütülmüşüz sahip olma duygusu erkekte var kadında yok kadın sadece anne olunca sahiplenme duygusuna kavuşur... Sen gerçekten fedakarlık etseydin eleman da o hale gelmezdi...

0|1
    0|0
  • annem sen nerede izledin bu filmi ya da niye o fedakar yapıcı kadın modelleriyle hiç karşılaşmıyor azınlık kesim :)))

1|0
    0|0
    • Çevremdeki çoğu kadın böyle

• Sen de zamanında bir kıza bir şey yapmışsındır kesin :D

• Yaşaman gerekeni yaşarsın iyisiyle kötüsüyle,evet bişiler yaptım yalan değil 1.5 yıl kız arkadaşımla kaldım sonunda bana hakkını helal etmiyeceğini söyledi onu kullandığım için :) o eve kız girip kız çıktığı için miydi yoksa tüm öfkesi ALLAH bilir ;) benim içim rahat :) yapmışım demekli bende bişiler :D

• o dediğin kadın doğasına bitek anamda rastladım :D herkes farklı, her insan başka bir karaktere sahip, herkesin istekleri tercihleri birbirinden farklı. genelleme yapmaya çalışma o yuzden.

1|0
    0|0
    • Burda sorulan sorulara bakıyorum da hep sevgilimle şu kadar yıldır beraberiz artık beni takmıyor üzüyor ne yapabilirim tarzında

• bide o problemi yaşamayanlar var onlar sormuyor ve sayıları daha fazla :D bu tip genellemeler yaparsan ilişkinde sorun yaşarsın, her insanı ayrı değerlendir.

• kızlşarın şuçu. hard erkek isterim yok kılıbık olmasın yok bilmem olmasın diye diye g*tümüzü kaldırdınız:D

1|0
    0|0
    • Çok dürüst bir cevap :D

• ya siz ne yapıyosunuz sizde yok mini etekli olmasın şunu ifade ediyo yok çok makyaj olmaz saçını kızıl boyama falan bir sürü şey istiyosunuz kendini görmeyen topluluksunuz

• dikkat çekmesin yeter benm için. ben toplulukta dikkat çekmiyorsam oda çekmesin

• :D saat 6:55 kahkahalarla gülüyorum, milleti uyandırdım senin yüzünden :D

Kafanmı iyi , dalgamı geçiyorsun, ayranmı fazla geldi anlayamadım :D Erkek diye girmişsin önce yapmaya çalıştıklarımızı sonrada kızları tarif etmişsin :D ama cinsiyetleri yanlış yerlere koymuşsun işte o sıkıntı :)

0|0
    0|0
  • Ya gidip dengesiz magandaları bulursanız öyle muamele görürsünüz tabi... düzgün bir adam bu dediklerinin hiç birini yapmaz, değer verir. Ama siz değer veren adam olduğu zaman itici buluyorsunuz. Ben ne zaman değer versem ters tepti...

0|0
    0|0
  • cunku elde ettiğinde artık bir amacımız kalmıyo cunku ...cepte diyoruz ...seni kaybedebiliceğini bilmeliki hareketlerine dikkat etmeli...kaçan kovalanır bir 2 ileri bir geri cantada keklik sanmadıgımız surece kaybetmekten hoslanmayız...

0|0
    0|0
    • Hem çok değer görmek istiyosunuz sahiplenmek istiyosunuz bunlar olunca da bu şekilde konuşuyosunuz..

• beni eleştirme ben sadece sana yardımcı olmaya calısıyorum...galiba hata yapamıyorum sana yardım ederek

• kimsenin eline koz vermiyeceksin canım bu devirde ne sır nede koz

1|0
    0|0
  • erkekler kendine cok güvenir anlama zor :D

1|0
    0|0
  • her türlü arar, sorarım ve ilgilenirim, her zaman yanında da olurum ama ota boka trip atıyorsa hatun direk silerim ... hiç uğraşamam o tiplerle...

0|0
    0|0
  • Genellemeler yanlıştır bunun sebebi kadınların daha duygusal oluşlarıdır. Erkek elde ettiğini düşündüğü aşkı için fazla çaba sarfetmeyi sevmez daha başka başarılar için ilgisini farklı alana çevirir ama siz onu benden soğudu artık beni tınmıyor şeklinde algılayabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • Öyleyse hep bir şeyleri eksik mi bırakmak gerekiyor ki başarma duygusunun verdiği hazzı yitirmesin erkek? Hep daha da ulaşabileceklerinin olduğunu bilmesini sağlayarak mı hareket etmeli?

• Evet bazı şeyleri ileride yaşasın ki bıkmasın ya da doyma noktasına ulaşmasın.

• Bende buna uyuz oluyorum...Bu ne düşmanlık ya...Sanki bunu yapan kızlar yok...Bir darbe alıp geliyorsun erkekleri karalıyorsun...Peki sonra ne olcak karaladığın o erkeklerden birine isteyerek kul köle olacaksın...

0|0
    0|0
  • Bu konu erkek ya da kızla ilgili bişey değil bu konu karakterle alakalı bişey cinsiyetle değil kime fazla değer verirsen dötü kalkar yani

0|0
    0|0
  • çünkü sıkıyorsunuz da ondan günde 10 kere aramalar,herşeye kıskançlıklar,hep sahte gözyaşları bide herşeyi çok kurcalıyorsunuz :D

0|0
    0|0
  • Kullanmaya kadın daha çok meyillidir erkeğin sizi muhtaç olduğunu gördüğünüz an kullanmaya baslarsınız herkes için aynı şey gecerli değildir yanlış anlamayın :)

0|0
    0|0
  • Kadının güçsüz görünmesinden kaynaklanır tüm bunlar. Teslimiyetçi tarzınızdan... Bütün kadınlar için aynı şeyi söylemek mümkünb değil tabi. Öyle kadınlar tanıdım ki... Offf... Kapının önüne koyar adamı...

0|0
    0|0
  • şartlar bizi buna itiyor :DD

0|0
    0|0
  • Vurun bizi kurtulun ya.

0|0
    0|0
  • Genellemenin dibine vurmayin.

0|1
    0|0
  • Kızlara da yazık :D

0|0
    0|0
  • kadın tek eşliliğe, erkek çok eşliliğe yatkın diyollağ

0|0
    0|0
  • Kendince ipleri tutuyor işte sal gitsin

0|0
    0|0
  • senin herifte iş yok, değiştir onu..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 2

• annelerinden simartilmaya alismislar diye galiba cogu..ama en önemlisi düsünmüyorlar ki bizim gibi..laylayom yasiyorlar...biz 20yasinda 23 gibi düsünürken onlar 20 yasinda 15yasinda anca..ne kadar fedakarlik edersen o kadar kaybettini anladim ben..onlar vefasiz..karsiligi asla gelmedi gibi bir tsk bir ince hareket bile cok onlar icin...

2|0
    0|0
    • Erkeklerin geç olgunlaşması çok kötü bir durum

• Doğuda yaşayan erkeklere doğar doğmaz kadın korunmalı sahip çıkılmalı düşüncesi verildiği için onlar bir başka bence de..

• dogu bati farkmetmet..odun odundur..

• çok doğru söylemişsin hemcinsim seninle hemfikirim ..paylaşım için teşekkürler

0|0
    0|0
Yükleniyor...