Hamamböceğinin mutfakta ne işi var?

Adı üstünde işte hamamda olmanız lazım sizin kardeşim. Bir de ışığı görünce pıtık pıtık kaçışıyorsunuz. Korkacak ne var ki hem? Siz öyle kaçmasanız "naber len" deyip başınızı okşayacağım,jelibon vereceğim ben size. Cidden çok sevimlisiniz siz ya.

Bütün gün gezdik. Güzeldi de Kenya'da hava çok sıcak. Yorgunum,başımda bir ağırlık var.

Okumadıysanız eğer Kafka'nın Dönüşüm kitabını tavsiye ediyorum. Gördüğünüzde ıııyykkk booyyğkk deyip de çoğu zaman corrkk diye ezdiğiniz hamamböceklerinin neler hissettiğini daha iyi anlayacaksınız. Bilmiyorum belki umrunuzda da değildir bir böceğin hisleri...

Bir kahvenin kırk yıl hatrı varmış ya. Belki de hiç kahve içmediğimiz için hatrımız yoktur sizinle ha ne dersiniz? Bir gün kahve içelim mi?

Yorgun olduğunuzda sizi en çok dinlendiren şey nedir?

Hamamböcekleri gibiyiz aslında.

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• yeryüzünde o* çocuğu sıfatını en çok hak eden tür budur sanırım..

mutfakta karşılaşsak sıkıntı yok. ne hali varsa görsün. sıçarken ya da pisuvara işerken karşılaşırsın, arıza da orada başlar zaten. madem rahatsız edeceksin git bir köşeye sin, orada ne bok yersen ye. üzerime üzerime geliyor p**evenk. birde aksiyon anında çok stratejik ve serinkanlı davranıyor i*ne. masaya dönünce ''hacı deliği tutturamadın mı'' geyiğine maruz kalıyorsun.

bir şeyler içmeyi gönülden istediğim insanlar var bu sitede, ancak kahveleri gecenin sonunda ayılmak için içelim istiyorum. kötü tecrübelerim olduğu için bana nişanlım, gönlümden geçirdiğim kişinin de yanında refakat edecek eşi-dostu-sevgilisi olmalı.

Yorgunluk atmak için bir çok yöntem vardır lakin benim bir yeğenim var. pipisini yerim onun. eşek sıpası ile 10 dakika geçirince ne para hesabı kalıyor, ne dönen evrak sıkıntısı nede yorgunluk.

karafatmalar günün 18 saatini yatarak geçiriyorlarmış. uyurlar mı bilmiyorum. kanatlı olanları dahi uçmak yerine yürümeyi tercih ederllermişş. hımbıl varlıklarmış.son bir cümlede şerefsiz babam için yazayım. ona göre bu tür ile benzerlik taşıyor olabilirim.

peder bana hep ''lapg*t'' der. ''katranı kaynatmakla olur mu şeker soyumu siktiğim soyuna çeker'' ata sözünü hatırlatmak istiyorum. şu kredi bitsin aklını alıcam senin az kaldı.

1|2
    0|1
    • Sen hep yaz ben okuyayım.

çok yorgunum çok. Çok boktan Bi yerdeyim ayriyetten. Fukuku yu öpüyorum çok çok ayrıca. Sen seviyorsan mutlaka sevilesi biridir.

göbek yapmasa hiç ayık olmak istemiyorum aslında. İçelim içelim kafayı buldukça kahveyle ayılalım,sonra tekrar içelim tekrar kahve... Sabahlar olmasın.

• :D kanka yine daldan dala atlamışsın...ben kahve içmem içersem kusarım ayakkabına

• tatlı abla gitmiş :( umarım tekrar döner hatta çabuk döner

Erkekler Ne Diyor 15

• Bir zamanlar bir arkadaş en temiz hijyenik yaratık hamam böceğiymiş dediydi zihtir lan dedim ama içten içe acabamı deyip araştırdım net bilgi yoktu ve tekrar sordum nerden biliyon lan ne alaka falan diye adı üstünde hamam la hergün yıkanıyodur ehehehe dediydi ozamandan beri kılımdır o böceğe dip not kahvem az şekerli yanında soğuk soda lütfen

1|0
    0|0
  • nefret ederim ve çok korkarım onlara hiç üzülmem ama ıstakozlara çok üzülüyorum şahsen onların pişirip haşlayıp yiyorlarya bütün acıyı hissediyorlarmış hani bizim sinir uçlarımız var o yüzden belli bir süre sonra hissizlik oluşuyor ama yazık onlarda öyle sinir uçları yok yani ölene kadar o acıyı hissederlermiş :( o yüzden bunları yiyenlerdende satanlardanda nefret ederim link

0|0
    0|0
  • KAfana güneş geçmiş sanırım, bu güneş kafası işte..:))

Hamaböcekleri böcekler aleminin tanklarıdır, üstüne basınca çat diye ses gelmesi, bir tankın patlamasıdır aslında. severim ben onları bu yüzden kıymayın..:))

Dinlenmek içinse 0 dan 83 e kadar sayarım, sonrada 17 den geriye doğru 0 a kadar. sıfıra gelince dinlenmiş olurum :))

0|0
    0|0
  • evet konu bütünlüğü olmayan bir durum olmuş :)

0|0
    0|0
  • Severim hamam böceklerini,Senle işleri yok adamlar işini yapıyor biz salça oluyoruz. Yaşam alanlarını çalıp sonra gidin diyoruz.

0|0
    0|0
  • O kitabin allah belasini versin. Ahh Gregor samsa hayatimi kaydirdi. Fırlatıp attığım tek kitaptır

0|1
    0|0
  • Böcek familyasından ilgimi çeken ve araştırmasını sevdiğim tek canlı örümceklerdir.Gerçekten çok farklı yapılara sahip ve türleri çok fazladırlar.

Yorgun olduğumda mevsim yazsa soğuk suyla duş alır kitap okuyarak uyumayi tercih ederim.

0|0
    0|0
  • Uçunca dev gibi gözüküyorlar bende tırsıyorum o lanet yaratıktan ama artık taktik geliştirdim sigara paketiyle indiriyorum şerefsizleri.

0|0
    0|0
  • 1 haftadır kabızım kakamı yapamıyorum şu an tek düşündüğüm bu

0|0
    0|0
  • çatır çutur ezerim hiç acımam <3

bu arada sen de hakkın rahmetine kavuşmuşsun:((

0|0
    0|0
  • heç, halbuki hamam böceği ise çok temiz olması lazım her gün kese atıyordur

0|0
    0|0
  • direk sevişsek ya bu entel freudian yakarışların gölgesine ihtiyacımız yok.

0|0
    0|0
  • bunlar hep darvinin işi, hamam böceklerine de siz aslında mutfaktan geliyorsunuz demiştir :)

0|0
    0|0
    • Mutfaktan geldik salona geçiyoruz pampa dediydi en son gördüğümde.

• ozaman şöyle tarif edeyim mutlaka biliyosundur bunu. şener şenin davaro filmindeki kalk kız oynayalım diye bir repliği vardıya o işte :p

• hamam böceği olsaydım cevap verirdim mutlaka(:

0|0
    0|0
  • zavallı hayvanla senelerce dalga geçtiniz bir gün dile gelecekler diye korkuyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Jelibon verme annem.

Jelibonda bulunan cochineal zaten onlardan elde ediliyor. Bir de ölmüş arkadaşlarını görüp tribe girmesinler.

Sen kahveleri hazırla, fallar benden.

Ben genelde şarkıyı açar, uyurum. Dinlenmenin en has yolu budur benim için.

0|0
    0|1
  • Düzene ayak uyduramayan dışlanır, kitaptaki hamam böceği gibi. Üstelik aile tarafından bile kabul görmez. Öyle kendi haline ölür, gider. Kurtulunan mahlukat olur ^^

Mutfakta hamam böcüğünün olması da senin suçun değil. İlaçlamanın parasını ödeyecek halin yok ^^ (Kendi evinde görmediğini varsayıyorum)

Bir kahvenin kırk yıl hatırı var. Lütfen kahve içelim, Bir duyum aldım. Umarım dogrudur ^^ Sevgiler.

0|0
    0|0
    • Hıhı haberini aldım ben de bugün ama sanıyorum ki katılamıycim :(

can sıkıntısı işte,dun sokakta görmüştüm en son bir böcek. Seviyorum ama yetişemiyorum koşup gidiyo şerefsiz böcek.

• Geleydin çok güzel olurdu ^^ Yüzyüze de tanışmış olurduk.

Bu da beni en çok dinlendiren şey link

• Umarım bir gün...

• karnı acıkmıştır, hamamda yiyecek bulamıyorlar malum sadece su var

0|1
    0|0
  • Yorgun olduğumda uzanmaktan başka bir şey yapmıyorum ve sonra uyuyakalıyorum...:(

0|0
    0|0
Yükleniyor...