Sevdiğiniz için kendinizi değiştirdinizmi ?

Evet arkadaşlar başlıktaki gibi sevdiğiniz için kendinizi değiştirmeye kalktınızmı ve başarılı oldunuzmu veya termi tepti ?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• değiştirmedim ama onun hoşlanmadıgı şeyleri azallttım diyelimm .. giyim tarzıma çok karışıyo mesela tarzım aynı ama o acık kısa vs. sevmedıgı için onun ıstedıgı sekılde gıyınıyorum kıskanıyo çünkü..ters de tepmedı kararlarına saygı duyup onu dınledığim için mutlu oluyo gözunde daha degerlı oluyorum..sevgı olduktan sonra bazı seylerın önemı kalmıyo..

0|1
    0|0
    • bu kadar düşünceli olmana çok sevindim doğrusu erkek arkadaşın şanslı biri :) bende değiştim ve memnunum

• Amin sizede mutluluklar :)

• teşekkürr :))

Kızlar Ne Diyor 7

• evet..hic bir ise yaramadini gördüm.sadece kendimi yiprattim sustukca daha sabirli oldukca cnkü karsilini hic görmedim...yada bir incelik görmedim..pisman oldum..insafli merhametli biriysen degisme arkdasim.ama diyelim ki alkol kullaniorsun ya da cok geziosn o konular baska..

0|1
    0|0
    • karşılığı olmayınca veya ödülü olmayınca bir işe yaramıyor haklısın bende değiştim ama henüz pişman olmadım Allah da etmesin

• Değiştirmiştim değmezmiş :\

0|1
    0|0
  • beni boyle kabul etsin degistirmem . etmez ise baska kapiya :) BYE.

0|1
    0|0
  • Değiştirmiştim , ama değmezmiş insafsıza..

Şu an görsem yüzüne tükürürüm namussuz :(

0|0
    0|0
  • Sevdim birini de yüz vermedi,apaçinin tekiydi apaçi olmazdım heralde.

0|0
    0|0
  • degiştirmem zaten degistireceksem o beni sevmiş olmaz ki hayalindeki kızı sever ve tip olarak begendigi bir kızı o kalıba sokmaya calısır ben kalıplara giremem neysem oyum..

0|0
    0|0
    • tamam insanın bazı değişebilecek huyları vardır hepsi değişmez ama ne bileyim bir hareketi hoşuna gitmez senin veya onun öyledemi olmaz

• bende begenmedigi sey varsa zaten o sey kötü olmalı benim o istemeden degistirmek isteyecegim birsey.. aynı sekilde onda olmasını istemeyecegim sey de kötü birsey olmalı ki degismeyi kendi de istesin..

• Eğer o da beni sevseydi her şeyi yapardım onun için ama sevmedi işte gönül...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kendimi kimse için değiştirmem. Uğruna kendimi değiştirebileceğim birinin yaşadığını sanmıyorum

0|1
    0|0
  • hayır değiştirmem

0|1
    0|0
    • ne bileyim alkol gibi sigara gibi alışkanlıkların olsa kız arkdaşın için değiştirmezmisin kendini ?

• en zor zamanımda alkol sigara gibi yanımda olacaksa değiştişririm olamazsa kusura bakmasın

• kişiye bağlı herşey zaten değiştirmeye değecek biri çıkınca yapar insan

Yükleniyor...