Ameliyattan korkuyorum :(

arkadaşlar safra kesesinde usg de görünmüyor ama tomografide ödem görünüyor bu yüzden 2 gün aç bıraktılar 3.gün su 4.gün sabah kahvaltı verip 2 saat sonra ameliyata aldılar narkozcu vurmam bu sorumluluğu alamam dedi dr da vur gitsin bişe olmaz dedi buda gözümü korkuttu şimdi ne sedye ne serum görmeye dayanabiliyorum. aşırı halsizleştim ve 10 kilo verdim 2 ayda. geceleri ağırlaşıyor ağrılarım serum vurduruyorum.ağrım var diyecek halim yok.o kadar halsiz ve iştahsızım.6 gündür suyla meyvesuyuyla o da 1 tane zorla besleniyorum. bugün makattan kan gelmeye ve gaytanın rengi sarımsı-yeşile döndü. netten nedenine baktım kimi mide problemi demiş (ki gastritim var) kimi birincil safraya bağlı siroz demiş ki sirozun tedaviside yok biliyorum. ama hastane korkumu yenemiyorum belkide tüm sevdiklerimi arka arkaya hastanede beklerken kaybettiğim için belkide son dr un vur gitsin lafından ne yapmalıyım moral vermenize ihtiyacım var :(

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• doktorun anestezi uzmanına söylediğinden etkilenmişsin ama anestesi uzmanı da doktorda senin sağlığın için calısıyorlar. şikayetlerini tam olarak izah edersen doktorlar daha fazla yardımcı olacaklardır. inertnete kafanı karıstırabilir.

0|0
    0|0
    • giderken beni uyutun korkuyorum dedim sallamadılar

• doktorlar her zaman senin dediğini yapmazlar.

Erkekler Ne Diyor 1

• Azdan az çoktan çok gider.Ol amelyatı gitsin.Amelyat olurda ölürsen en azından çaba göstermiş direnmiş olarak öleceksin.Ama olmadan ölürsen pes etmiş biri olarak acı içinde öleceksin belki.Yani zaten hepimiz bir şekilde ölecez.İnsan olarak yaşarsan insan gibi ölürsün köpek gibi yaşarsan köpek gibi ölürsün her ne olursan ol ölürsün.Onun için amelyat olmana engel hiçbirşey yok.İnsan gibi amelyatını ol ilimden faydalan ölürsende insan gibi öl en azından :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gitmezsen daha kötü olur sende biliyorsun onlarda senin sağlığın için yapıyorlar herşeyi korkma yanında sana moral verecek eğlenceli sevdiğin kişilerle git hastaneye g.olsun

0|0
    0|0
    • malesef ailem buna izin vermiyor ailemi yanımda görmek istemiyorum çünkü hastaneye geldiklerinde öf pöf bıktık senden evde işimiz var dien annem 4 gün boyunca gelmeyen aramayan babam var bunları yanımda istemiyorum evde bile görmeye dayanamıorum. keşke hastanın refakatçi istememe hakkı olsa

• çok üzüldüm gercekten :/ ama gitmen lazım canımya

• korkmana gerek yok sağlık önemli

0|0
    0|0
    • yenemiyorum korkumu ama siroz da olmak istemiyorum ama ameliyat olursamda ölecem gibi geliyor

• bende senin gibiydim ama yersizmiş

0|0
    0|0
Yükleniyor...