Ona neden aşıksınız ? Bu zamana kadar onun için ne yaptınız ?

Aşık olduğunuz sevdiğiniz birisi var mı? Ona neden aşıksınız ? Ve bu zamana kadar onun için ne yaptınız ?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• artık yok yaptıklarım başının gözünün sadakası olsun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• onun için bu zamana kadar ne yaptım ? ne gibi ? kömür tasımak ? karnını doyurmak ? ağaç dikmek ? susuz zamanlarda teperin ardından ki kuyulardan su getirmek ? yoksa bunlar olmaz mı ? ;)

0|0
    0|0
  • aşık olduğum kimse yok bu devirde aşk var mıonuda bilmiyorum ergen bebelerin aşkından bahsetmiyorum ben gerçek aşktan herkes çıkarı için birileriyle beraber oluyor sonra bunun adına aşk diyorlar.nedense hep aşık olunanların altında son model arabalar oluyor ya da amir memur oluyor yani kadınlarda erkeklerde kime aşık olacağını kapağı nereye atacağını çok iyi biliyorlar.

0|0
    0|0
  • çok ilişkim oldu ve her birisine aşık olduğumu hissettim sonunda kızları tanıdım yapacakları hareketleri atacakları adımları önceden kestirebiliyordum ve bu bana heyacan vermiyor,aşka olan inancımı yitirdim,deli dolu güzel ve farklı bir kız çıkarsa aşık olmak isterim alsın sürüklesin beni :) işte o zaman aşık olabilirim :)

0|0
    0|0
  • evet sevdiğim var...

ona aşığım çünkü;Kibardı Oturmasını kalkmasını bilirdi. Küfür etmezdi , zarifti,inceydi,etkileyiciydi,büyüleyiciydi.

O'nun için kendi hayatımdan vazgeçerim

ve onu kaybedeli 559 gün oldu ve hala çok seviyorum.

0|0
    0|0
  • ben birine aşık olucagim zaman güzelliğine bakarım genelde aşık olduğum kızlar çok güzel.olur fakat sorun şu benim gibi birine bakmaz bana bakanlarida ben hoşlanmıyorum yani sorun yok para olunca onlarda olur diyorum ve.meslegimi geliştirmek.için neler yaparim onu araştırıyorum

0|0
    0|0
    • Neden erkekler kızların onlara paraları olunca baktığını düşünürkü ? Kızlar sevmeyi bilmiyorlarmı ? Şahsen benim için sevdiğim insanın cebinde 5 kuruş olmasın yine ona olan sevgim değişmez.

• ben hiç dediğin gibi bir kız görmedim görsem bile parası olanı seciceklerdir otomatik olarak çok sevipte parasi için evlenen çok.kişi tanıyorum çevremde

• Evet var... Sevcan'ım var...

Neden aşık oldum; o masum bakışlarına...

Bu zamana kadar onun için ne yaptım.. Ağzını kırdığımın kedisine günlük yarım kilo ciğer veriyorum daha ne yapıyım

0|0
    0|0
  • link onu geçde ablacım ben şu şarkıya aşığım...

0|0
    0|0
  • Maalesef yok öyle birisi

0|0
    0|0
  • çoooooook aşık olduğum bir kız var, 2 defa bize misafirliğe geldi ailesiyle beraber tabi. onun gülüşü bakışı sesi tatlılığı herşeyi çok güzel herşeyine aşık oldum :( fakat ne konuşabildim ne de tel numarasını alabildim :(

0|0
    0|0
  • evet var.kişiliğine ve güzelliğine aşığım

0|0
    0|0
  • Ruh eşim gerçekten ruh galiba, kendisini görmek henüz nasip olmadı :))

0|0
    0|0
  • aşığım . aşık olduğum için aşığım . aşık olanlar ne yaptıysa onu yaptım

0|0
    0|0
  • hoşlandığım var

0|0
    0|0
  • Hayır ama olabilir de.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yok öyle birisi

0|0
    0|0
  • Hayır hiç aşık olmadı Dilara.

Birinden hoşlandı,3-4 kez uğraştı arkadaşları onun için,ama hep bahane hep bahane!

0|0
    0|0
  • yok kimse beni sevmio bende kimseyi sevmiom

0|0
    0|0
    • geçmiş olsun bir an öncee seven birisini bulmanız umuduylaa...

• saolun inşallah...

Yükleniyor...