Acilen zayıflamam gerekiyor, ne yapmam lazım?

Ne yiyip ne içmem lazım. 1 ay içinde 4 5 kilo vermem lazım yani. Acilen zayıflamam gerekiyor, ne yapmam lazım?

Güncellemeler:
Spor yapıyorum arkadaşlar :D
Bir şey daha sorucam erkeklere özellikle, manken gibi fiziği olan mı dolgun olan kadın mı?

0|0
11|13

En İyi Kız Görüşü

• Bol bol su ic egzersiz yap. kati yiyeceklerden ve disaridan cok fazla yemek yeme.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• yazın terlediğimiz için kilo vermek rahat olur sabahları falan koşmayı denesen kahvaltıyı salata tarzında yapsan bol su içsen verirsin mümkünse şekeri ve yağı komple kesmek ekmek yememek yürüyüş bisiklet çok etkili kilo verdirir

0|0
    0|0
  • zayıflamanın altın kuralı beslenmeden geçer aburcubur un şeker tuzdan uzak durulur .masum görünen meyvadaki fruktoz şekeri direk size yağ olarak geri döner dikatli tüketilmeli .Yağ yakmak için kardio yapılmalı unutmayın bölgesel yağ yakmak mümkün değildir onun için kardio önemlidir.zayıflarken aşırı kilo kaybından kasların sarkmaması için mümkünse biraz ağırlık çalışılmalı ve bol bol su özelikle yaz aylarında

0|0
    0|0
  • spor yap.

0|0
    0|0
    • Her gün koşuyorum 40 dakika

• bak şöyle diyim benim hiç göbeğim yok ama popom çok büyük bacaklarımda kalın

• tamam işte.kalça büyük ve sıkıysa sorun yok.erkekler için önemli olan kalça.

• Bak kardeşim söyliyim sana.

1-Hızlı yürü koşma hızlı yürümek daha fazla yağ yakar.

2-Akşam yemeğinden sonra 1 kase yogurt.

3-Yeşil elma varsa ekşi olsun ama tatlı değil bol bol tüket.

Sonrada bana teşekkür et iyi antremanlar. vede antremanda setler içinde biraz su tüket.

0|0
    0|0
  • haftada 3-6 gün 30-90 dk arası kardiyo yap,glisemik indeksi yüsek gıdalardan,yaülı tuzlu,bharatlılardan uzak dur,spor sonrası beslen sorun olmaz

0|0
    0|0
  • yemene dikkat ederek yapacağın sporla verebilirsin, ancak spor programını bir bilenle oluşturmalısın.

0|0
    0|0
  • acil birine aşık olman lazım ben 7 ayda 20 kilo verdim :D 100 kilodan 81 kiloya

1|0
    0|0
    • sevgilim var :D

• aynenD:SD:SD:G:Sdg

• sana diyet yazabilirim profesyönel olarak spor yapıyorum

0|0
    0|0
  • kızdan kıza değişir o :)

0|0
    0|0
    • nasıl yani :D

• böleee mi daha güzelimm beeeleee mii D:D:S:GS:DG: hahhahah

• :D :D :D :D beeeeleee bence :D :D

• 45 diye okudum ya :(

0|0
    0|0
    • 10 kılo olmaya niyetim yok :((((

• hahha :D:D

• hızlı zayıflama iyi değil

0|0
    0|0
  • Dolgun olan bir bayanda mankenlik yapabilir.Çünkü mankenliğinde türleri var. Beli kalın olmadıktan sonra istediği kadar dolgun olabilir,benim için önemli değildir. Özelliklede kalçası dolgunsa o bayan çok çekici gelir bana

0|0
    0|0
  • dolgun vücut tabiki ama çok fazla da değil hafif balık etli gögüsleri ve kalçası büyük kadın herzaman daha çok beğenilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bazal metabolizma hızını belirle. Ve kaç kalori çıkarsa onun 100 ya da 200 kalori daha aşağısında beslen. Sporda yapıyorsun, 1 ayda rahat 5 kilo verirsin. Başarılar.

0|0
    0|0
  • diyet ve spor başka çaren yok <333

0|0
    0|0
  • Yemeği az ye,koşu yap yürü falan filan.

0|0
    0|0
  • Spor. Örneğin yüzme ve beslenmene dikkat et.

0|0
    0|0
  • yorum olarak yazdıklarına göre 55 kilosun sanırım, niye 5 kilo vermek istiyorsun ki boyun kaç?

0|0
    0|0
  • yağlılardan ve beyaz ekmekten uzak durman gerekli.

0|0
    0|0
  • Diyet yap ya da spora git

0|0
    0|0
  • çayına şeker atma tatllı türü fazla yeme faydası olucaktır

0|0
    0|0
    • çayı şekersiz içiyorum ama çok fazla çikolata yiyorum

• yüzmek zayıflatır egzersiz

0|0
    0|0