Karbonhidrat tozu?

arkadaşlar 1.80 boyundayim 63 kiloyum zayifim 70 olmak isiyorum fitness gidiyorum karbonhidrat tozu almayi düşünüyorum sadece 1 ay kullancam fazla değil zarari varmidir

0|0
16

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Usta onlar kimyasallarla üretiliyor yani şöyle düşün mesela çilek aromalı aldın adam onu çilekleri mikserden geçirip içine bırakmıyor sonuçta haliyle renklendirici tatlandırıcı ve yapay çilek aroması filan katıyor bunun yanında daha bir çok kimyasal cabası günümüzde bunların zararsız olduğunu iddia eden cahiller var. Buna benzer bir çok takviye zararlıdır adamlar bana kimyasal olarak üretilmiş bir çok zararlı içeriklerle hazırlanmış ürünü savunuyor zararsız doğal diye :D Sanki o çilek ile muzları mikserle yapınca toz haline geliyor :D İçine yapay şeker, karb ve pro maddeleri dahi katılıyor ona göre karb pro oranı ayarlanıyor ki genelde karb tozlarında şeker ve yağ oranı yüksektir şeker ve yağ oranı olmayan karb. tozları var elbet ama epey pahalılar.

Tavsiyem karbonhidrat ağırlıklı olabildiğince doğal beslenmen.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 5

• takviye gıda kullanma karbonhidrat ağırlık beslen protein de al toz ffalan bırak sinidirm sistemin yapsın o işi sakın takvieye kullnama beslenmene dikkat et

0|0
    0|0
  • Spor salonunda birine danış

0|0
    0|0
  • Ne gerek var git pilav ye ekmek ye kimyasal kullanacağına

0|0
    0|0
  • Spor diyetisyenleri oneririyo onlari lakin uzerinde yazan dozda kullanirsan zarari yok

0|0
    0|0
  • zararlı olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...