İyi Bir Basketbol İçin

İyi bir basketbolcu olmak için ne tür antrenmanlar yapabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim :)

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Mevkine göre konuşabilirim anca,hangi pozisyondasın?

Yani sadece fiziksel olarak düşünürsek her gün koş,kondisyon yap hatta fitness bile yardımcı olur sana ama fitness yaparsan bacaklara fazla yüklenme ağırlaşırsın hızlı koşamazsın..

Dumbell ile bileklerini güçlendirebilirsin mesela,hatta fitness'e gitme imkanın varsa ordakilere daha iyi zıplamak istiyorum dersen onlar sana uygun bir aleti söylerler..

Örneğin pota altı oyuncusuysan yani smaç basabiliyorsan,karın kaslarının da çok iyi olması gerek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• koşu yap özellikle top sektirerek hem sag hem sol feyk nasıl yazılıyo bılmıyorum sımdı bakamam :D neyse feyk calıs ıp atla reflekslerını kuvvetlendır cok sut calıs heryerden at ben potaya atardım nereye duserse orda tutup tekrar boyle bır yontemım vardı calısırken kolay gelsın :)

0|0
    0|0
  • git bir kulube

0|0
    0|0
  • Kollarını çalıştırman gerek.

0|0
    1|0
  • yaz spor okularına katıl

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Öncelıkle bileğin saglam olsun ,onun dışında bacaklardaki kasları kuvvetlendir

kondisyon çalışması yap,yorucu bir spor çünkü

şut çalış yapacak başka bişey yok kol kaslarını gelişsin

1|2
    0|0
  • merdiven in çık boyuna

0|0
    0|0
  • uzun merdivenler çık,in. dumble al bilek çalış. bide sut atarken topun girdiğini hayal et(işe yarıyor). benim tecrübelerim bu kadar sana kolay gelsin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...