Dunya kupası elemelerıne A mıllı takım yerıne U20 milli takım gıtse daha iyi olmaz mı?

tvden ızledıgım kadarıyla bu U20 milli takımdakıler A millilerden daha ıyı oynuyor gercı bızım halı sahadakıler bıle onlardan daha ıyı oynarda neyse sımdı sızce dünya kupası elemerınde zaten sansımızda kalmadı U 20ler gıtse daha ıyı başarı sağlamazlar mı?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Benzer bir soru dünde vardı..

Ben U20 takımızı beğenerek izliyorum evet çok hırslılar..Çok fazla uğraşıyolar..Ama abartmayalım..

Hani U20+U19 = A Mili diyebilirim..

Abdullah Avcının kalitesizliği işte..Adam doğru düzgün kadro kuramıyo be..

0|3
    0|0
    • adama soğan marul verıp ımam bayıldı yapmasını bekleyemyız ama

• Soğanı - marulu kendisi seçiyo ..

Bu adam zamanında Selçuk İnan'ı yedek oynatmadı o gün bitti zaten..Ben bile daha iyi kadro kurarım emin olabilirisin..

• bılıyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• Çoğu kişi böyle düşünmeye başladı,bence de daha iyi olur:))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben o abdullah avcının mk.Elindeki kadro gelmiş geçmiş en iyi kadrolar arasında bir b*k yapamıyor ya allah kahretsin onu.Abi bizde oyuncular maç seçiyolar at hepsini mk al yedek ve gençleri bırak oynasın belki 1-2 turnuva kaçırırsın ama en azından derizki gençler oynadı.Ha böylede turnuvalara gidemiyoruz ya neyse.

0|1
    0|0
    • haklıaın kanka Abdullah hodugunden bı pok olmaz

• ama son bır kac yılda performans gosteremıyor

• orasıda öyle

• ikiside gitmesin bence hepsi birbirinden beter salihle ilgili her gün haberler çıkıyor yok manchester istiyor yok city istiyor diye bende fenerliyim ama adam bir dripling bile yapmıyor bir baskı uygulamıyor rakibe hep rölantide nuri şahin gibi 40 yaşında topçular gibi kolombiya maçında saç baş yoldurdu hepsi diğer maçlara bakmayın laf olsun oynuyorlar işte sahaya yayılmasını bile beceremiyorlar hepsi bir yere toplanıyor fransa çarpar bunları çok fena hemde.

0|1
    0|0
    • doğru yahu ben bu salıhte bı halt goremedım ama en azından A mıllılerden daha ıyı onların aldıkları paraya yazık

• karaktersiz hepsi ya ronaldo messi dünyaları kazanıyorlar adamlar her sene daha iyiye gidiyor kendini geliştiriyor bizim ligdeki topçulara bak ne kas var ne vücut var nerdeyse göbekleri çıkacak.

• aldıkları para zıkkım olsun hıcbırı haketmıyor

• u20 iyi ama o kadarda değil

keşke u20deki hırs ve istek a millilerde de olsa

0|0
    0|0
  • mantıklı en azından bir emreden bir volkandaan milli takımdaki pislik oyunculardan kurtuluruzu

0|1
    0|0
    • en ıyı cvb olacak adamsın be

• u20 ler daha kötü avustralya ? el salvador bunlar takımmı?

fransa ile yapsınlarda az oynasınlar bakalım

0|1
    0|0
  • kesinlikle

0|0
    0|0
Yükleniyor...