Karate,tekvando, az da olsa judodaki başarılarımız enteresan değil mi?

Futbolla yatıp kalkan bir millet olarak, bize çok uzak olduğunu düşündüğüm bu sporlardaki başarımızın sebepleri nelerdir?

Boksu da ekleyebiliriz bu sporlara,

Güncellemeler:
link madalya sıralamasını merak edenler için...

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Keşke Londra Olimpiyatların'da da böyle olabilseydik,Akdeniz Olimpiyatları ne kadar yetenekli ve başarılı olduğumuzu kanıtladı bence.

0|0
    0|0
    • dünyanın en iyileri vardı londra'da. dikkat edersen bu o kadar kapsamlı değil, abd ve çin 1. ve 2. olurlardı yine.

gelecek vadediyoruz o kesin. artistik cimnastikte falan madalya aldık, ilk defa :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Tek bir açıklaması var; şiddeti seviyoruz.

0|1
    0|0
  • İtalya 70 madalya öndeydi sanırım en son ..

Akdeniz Oyunlarını yerinde izliyorum.. Bu dallarda ki başarılarımızı alt yapıda ki öneme veriyorum ben..Meyvelerini vermeye başladı bence..

0|1
    0|0
  • bizi koruyan yok bizde kendimizi koruyabilmek için bu sporlarla ilgileniyoruz :)

0|1
    0|0
  • Normaldir. Dövüş sporları bu.

0|1
    0|0
  • ata sporlarımız

0|0
    0|0
  • Adı üzerinde Türkiye

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• diğer ülkeler bizim kadar önem vermiyor o dallara

1|1
    0|0
  • neden uzak olsunki abi ben lisanlı judocuydum başarılarım vardı ama pek profesyonel olamadım :D ama doğru iligi az

0|0
    0|0
  • bende eski bir taekwondocuyum.bana göre türklere en çok yakışan spor bu.kore sporu olmasınında etkisi var ve basit.artık türkiyedeki spor salonlarında taekwondo,kick box ve muay-thai olmazsa olmaz.

0|0
    0|0
  • judo çok iyi spor, kolay ama çok emek verilmesi lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...