Kapat

Karate,tekvando, az da olsa judodaki başarılarımız enteresan değil mi?

Futbolla yatıp kalkan bir millet olarak, bize çok uzak olduğunu düşündüğüm bu sporlardaki başarımızın sebepleri nelerdir?

Boksu da ekleyebiliriz bu sporlara,

Güncellemeler:
link madalya sıralamasını merak edenler için...

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Keşke Londra Olimpiyatların'da da böyle olabilseydik,Akdeniz Olimpiyatları ne kadar yetenekli ve başarılı olduğumuzu kanıtladı bence.

0|0
    0|0
    • dünyanın en iyileri vardı londra'da. dikkat edersen bu o kadar kapsamlı değil, abd ve çin 1. ve 2. olurlardı yine.

gelecek vadediyoruz o kesin. artistik cimnastikte falan madalya aldık, ilk defa :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• Tek bir açıklaması var; şiddeti seviyoruz.

0|1
    0|0
  • İtalya 70 madalya öndeydi sanırım en son ..

Akdeniz Oyunlarını yerinde izliyorum.. Bu dallarda ki başarılarımızı alt yapıda ki öneme veriyorum ben..Meyvelerini vermeye başladı bence..

0|1
    0|0
  • bizi koruyan yok bizde kendimizi koruyabilmek için bu sporlarla ilgileniyoruz :)

0|1
    0|0
  • Normaldir. Dövüş sporları bu.

0|1
    0|0
  • ata sporlarımız

0|0
    0|0
  • Adı üzerinde Türkiye

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• diğer ülkeler bizim kadar önem vermiyor o dallara

1|1
    0|0
  • neden uzak olsunki abi ben lisanlı judocuydum başarılarım vardı ama pek profesyonel olamadım :D ama doğru iligi az

0|0
    0|0
  • bende eski bir taekwondocuyum.bana göre türklere en çok yakışan spor bu.kore sporu olmasınında etkisi var ve basit.artık türkiyedeki spor salonlarında taekwondo,kick box ve muay-thai olmazsa olmaz.

0|0
    0|0
  • judo çok iyi spor, kolay ama çok emek verilmesi lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...