Dün spor yaptım şimdi her yerim ağrıyor.

Arkadaşlar dün 4 saat flan spor yaptım şimdi her yerim ağrıyor. Bugünde spor yapmayı düşünüyorum. Sizce bugünde yapayım mı yoksa bugn dinlenip yarın mı yapayım ?

Güncellemeler:
Ayrıca ısınma hareketleri de yaptım :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kardeşim 1 gün dinlen diger gün yap öyle öle git kasların ağrıması orayı çalıştırdıgın anlamına gelir vücut bunlara alışmadıgı için kasılma yapar vb. yani pazartesi-çarşamba-cuma uygun diğer günlerde koşu yaparsan birazcık iyi bir vücut yaparsın iyi günler.

• istek gönderdim

• Ne demek kardeşim iyi sporlar istersen bir site verebilirim antreman videoları vb. bulunduruyor içinde eklersen verebilirim.

• teşekkürler ...

Kızlar Ne Diyor 6

• ağrırnın geçmesini beklersen tekrar hamlaşırsın ilk yaptığın gün yine ağrın olur.ağır hareketlerle başlama egzersizle başla yavaş yavaş sonra hızlandır.

• duş al gevşetir kasları, 1 gün yap 1 gün dinlen. Förmül bu

• 1 gün dinlen.

• Hamlamışsın demek ki. O ağrı 2-3 gün geçmiyor. Dinlen ağrın geçince yap.

• spor yap bir sey olmaz ama 4 saat yapma yine belli ki hamlasmissin acilirsin zarari olmaz agriyan yerlerine felden diye bir jel var onu sur

• Yap yap, ağrısı daha da artar yoksa.

Erkekler Ne Diyor 9

• 2 GÜN SPOR YAP 1 GÜN DİNLENİLK DEFA YAPIYOSUN AĞRIMAIS NORMLA ZAMANLA HİÇ AĞRI KALMICAKDIRKAS GEVŞETİCİ KREMLER KULLANABİLİRSİN ÇOK CANINI YAKIYOSA

• dilenmem lazım

• 4 saat ne demek oluyor profesyone misin sen? Normal bir bireyîn spor süresi 45 dk - 1 saat arasıdır bu kadar uzun tutarsan antrenmanlarını var olan kaslarınıda kaybedersin.

• ısınmadan spor yapmanın cezası

• dinlenmende yarar var kaslarını çok zorlamışsın ve hamlanmışsın haftada 1 gün dinlenmende yarar var ama en az 1 gün en çok 3 :D

• hamlamıssın kardes bugunde yap alısır bedenin

• Uzun zaman spor yapmadıgın ıcın vucudun et kesmıstır 2-3 gun dınlenmene bak

• 4 saat çok fazla ort 2 saati geçmemeli vede kas ağrıların var dinlenmesi için izin vermen lazım aksi taktirde yarardan çok zarar verirsin

• ne yaptın spor ? gerçekten ağrın varsa zaten yapamazsın birkaç gün dinlen ağrın geçince yaparsın, zamanla vücut alışıyor zaten.

• ayrıca 53 kiloyum

• yaklaşık 2 aydır bu kadar şey yapmamıştım ama kollarım kuvvetli o yüzden barfiksi rahat çekebiliyorum tam olarak.

• uzun zamandır spor yapmadan yaptıysan bunları zaten zorlanırsın spor yapmak istesen bile ama bünye alışkınsa yazdıkların hiçbirşey değil ayrıca 30 şınavı anladımda 30 barfiksi nasıl çekiyorsun onu anlamadım hulk filan olman lazım 30 barfiks çekmek için ya da 30 kilo filan :) ben 3 4 ancak yapıyorum kilo 80

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...