Dün spor yaptım şimdi her yerim ağrıyor.

Arkadaşlar dün 4 saat flan spor yaptım şimdi her yerim ağrıyor. Bugünde spor yapmayı düşünüyorum. Sizce bugünde yapayım mı yoksa bugn dinlenip yarın mı yapayım ?

Güncellemeler:
Ayrıca ısınma hareketleri de yaptım :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kardeşim 1 gün dinlen diger gün yap öyle öle git kasların ağrıması orayı çalıştırdıgın anlamına gelir vücut bunlara alışmadıgı için kasılma yapar vb. yani pazartesi-çarşamba-cuma uygun diğer günlerde koşu yaparsan birazcık iyi bir vücut yaparsın iyi günler.

• teşekkürler ...

• Ne demek kardeşim iyi sporlar istersen bir site verebilirim antreman videoları vb. bulunduruyor içinde eklersen verebilirim.

• istek gönderdim

Kızlar Ne Diyor 6

• ağrırnın geçmesini beklersen tekrar hamlaşırsın ilk yaptığın gün yine ağrın olur.ağır hareketlerle başlama egzersizle başla yavaş yavaş sonra hızlandır.

• spor yap bir sey olmaz ama 4 saat yapma yine belli ki hamlasmissin acilirsin zarari olmaz agriyan yerlerine felden diye bir jel var onu sur

• 1 gün dinlen.

• duş al gevşetir kasları, 1 gün yap 1 gün dinlen. Förmül bu

• Yap yap, ağrısı daha da artar yoksa.

• Hamlamışsın demek ki. O ağrı 2-3 gün geçmiyor. Dinlen ağrın geçince yap.

Erkekler Ne Diyor 9

• ısınmadan spor yapmanın cezası

• dilenmem lazım

• ne yaptın spor ? gerçekten ağrın varsa zaten yapamazsın birkaç gün dinlen ağrın geçince yaparsın, zamanla vücut alışıyor zaten.

• 30 barfiks 30 mekik 30 şınav ile ısındım :) ondan sonra kalecilik antrenmanı yaptım. Daha sonra maç :) maç bittikten sonra 5 barfiks 5 mekik 5 şınav ile bitirdim :D

• Öncekileri Göster
    • yaklaşık 2 aydır bu kadar şey yapmamıştım ama kollarım kuvvetli o yüzden barfiksi rahat çekebiliyorum tam olarak.

• ayrıca 53 kiloyum

• 4 saat çok fazla ort 2 saati geçmemeli vede kas ağrıların var dinlenmesi için izin vermen lazım aksi taktirde yarardan çok zarar verirsin

• 4 saat ne demek oluyor profesyone misin sen? Normal bir bireyîn spor süresi 45 dk - 1 saat arasıdır bu kadar uzun tutarsan antrenmanlarını var olan kaslarınıda kaybedersin.

• dinlenmende yarar var kaslarını çok zorlamışsın ve hamlanmışsın haftada 1 gün dinlenmende yarar var ama en az 1 gün en çok 3 :D

• Uzun zaman spor yapmadıgın ıcın vucudun et kesmıstır 2-3 gun dınlenmene bak

• 2 GÜN SPOR YAP 1 GÜN DİNLENİLK DEFA YAPIYOSUN AĞRIMAIS NORMLA ZAMANLA HİÇ AĞRI KALMICAKDIRKAS GEVŞETİCİ KREMLER KULLANABİLİRSİN ÇOK CANINI YAKIYOSA

• hamlamıssın kardes bugunde yap alısır bedenin

Yükleniyor...