Pişmanlığımın önüne nasıl geçeceğim?

çok sevdiğim bir insanla birlikteydik sonra ayrıldık o devam etmek istemedi ama ben doğal olarak üzüldüm ama artık abarttığımı düşünüyorum sonuçta beni sevmeyen bir insanı hala seviyorum işin tuhaf yanı gün geçtikçe daha çok aklıma geliyor benim kazanmam gereken üniversite sınavına giricem başarılı bir öğrenciydim bu olayı yaşayana kadar ders çalışmayı çok seviyordum ama artık ders çalışmak istediğim de hep o aklıma geliyor ona o kadar güvenmiştim ki şimdi çok pişmanım ben hem pişmanlığımı hem de başarısızlığımı ortadan kaldırmak istiyorum ama çok zorlanıyorum n'apmalıyım

unut gitsin boşver ne hali varsa görsün gibisinden şeyler yazmayın bunların farkındayım bende kendime söylüyorum ama tatmin edici değil

Güncellemeler:
yaa ben ona derste vermek istiyorum aklı başına gelsin beni çok sevdiğini söylemişti bir türlü anlayamıyorum onu üzmek istiyorum

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• ben o dediğin acıyı tam 6 yıl yaşadım.ve hayatıma mal oldu.şimdi bi işim var ama istediğim konumda değilim ve bidaha geri dönüşü yok.aklına geldiği zaman geleceği düşün çünkü eminimki onun için harcadığın zamanın pişmanlığını duymak mı istersin yoksa saygı duyulacak bi birey olmayı mı?elbet geçicek acı çekiceksin çünkü hayat böyle.ama yarın öbürgün biticek bu acı 3yıl 5 yıl sonra ama kaybettiğin zaman geri gelmiycek.olmak isteyipte olamadığın yerlerin acısı ömür boyu sürücek.oysa ayrılık acısı yerine bi başkasını bulana kadar.sevemem bidaha deme bende diyodum ve 6 yıl sonra sevdim tekrardan.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• insan unutamaz bu doğal bişey. ama şunu unutma kardeşim. senin dünyan var. ve bu dünyayı ne kadar güzelleştirirsen sana tepkisi o kadar güzel olur. ve o güzellik derecesinde güzel insanlar senin dünyana girmek ister. ama sen ne kadar bedbaht bi dünya kurarsan bi başkasının dünyasında hissedemediğin o güzelliği varmış gibi hissedip onun için kendi dünyanı karartırsan ilerde senin dünyana da o kadar çirkin insanlar musallat olur. hayatının başındasın. en güzel günlerini yaşıyorsun. tamam seveceksin yine öğreneceksin bişeyleri. amiyane olacak ama kazık yiyeceksin öğreneceksin ne olduğunu. ama kendini hiçbi zaman yok saymayacaksın. çünkü kendini yok saymak kendine yaptığın en büyük haksızlıktır. önce ben diyeceksin. güç arıyorsun önce kendinde vardır. bunu hissedersin istesen.

1|0
    0|0
  • sen sınavlarına calış erkege bagımlı yaşamak güzelmi oku başarılı bir ögrenciyim diyorsun sonra bakarsın o işlere?

1|0
    0|0
  • Ne söylememizi istiyorsun yani yapılacak şeyler belli seni üyeni sevmenin bir anlamı varmı?Yada hala ona katlanmanın belliki bu düzelmeyecek hatta kötüye bile gidebilir.

1|0
    0|0
  • seni ağlatan için ağlamamayı öğrenmelisin en doğru olanı bu

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Değmediğinin farkındasın.Kendine şunu sor:Tamam üzülmek normal de hayatını karartmaya değer mi?Derslerine çalışmadığında onu unutmuş olmuyorsun.Sadece geleceğini bitiriyorsun.Kendine zarar vermekten başka bir işe yaramıyor.Tamam onu düşün,acını çek ama ders konusunda kendini daha fazla düşün.

1|0
    0|0
  • bende buna benzer bi ilşki yaşadım öss hazırlanıyodum ben yol paramı yemek paramı kontöre harcıyodum sırf onu arıyım konuşayım dıye yanıdershaneye boşu boşuna gıttım kıtaplarım tertemız ders çalışamdm o benı sevdığını söyluyodu ama ınanıyodum ona sonra anladım kı herşey yalan ve iş işten geçmişti o kazandı üniverstyı okuyor ben kazanamdım salak gıbı onu düşünüyodum ve olan bana ve hayatıma oldu ınan kı. kendıne gel ben napıyorum de dünyada okadar dert varken o mu kaldı üzüceğin kendini olmuyorsa zormayacaksın demişti arkadaşım anlamıştım bu sözünü sonra. oyüzden çalış derslerını hayatını kurtar gerısı gelr.

1|0
    0|0
  • bende benzer bir durum yaşıyorum unutulmuyor malesef bitiren taraf olmak daha zor buna emin olabilirsin bende sınava hazırlanıyorum sana verebileceğim tek tavsiye sınavına odaklan ve başka hiçbir şeyi takma ben öyle yapıyorum mecburuz geleceğin için hiç doğmamış çocukların için sıva kolları:)

2|0
    0|0
Yükleniyor...